Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megerőszakoltak pár napja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakoltak pár napja, tudnia kell róla? Ha igen, hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék belemenni a részletekbe, pszichológushoz régóta járok, a házból nem merek kimenni, nem tudok aludni, kihányon az ételt, remegek, sírok, egyszerűen nem bírom, és nem tudom kihez forduljak, nem mondhatom el senkinek. A fiú nagyon aggódott értem, telefont nem vettem fel, üzenetre nem válaszoltam, egyszerűen csak feküdtem az ágyban napokig, most sem csinálok mást. Azt hazudtam neki, hogy nincs semmi baj, kitaláltam valamit, hogy miért nem jelentkeztem. Nincs erőm vele beszélni, fel is tűnt neki szerintem. Nem rég óta ismerjük egymást, de szerintem megszerettük egymást. De ő ezen nem tud változtatni, 2 hétig most távol van, haza nem tudna jönni. Nem tudok mit csináljak, legjobb lenne ha fel sem kelnék reggel
2014. aug. 2. 23:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Nincs mit mondanom... tudod te magadtól s mit kéne tenned, mégsem teszed. Így szép lassan és biztosan önsajnálattal megőrjíted magad. Míg ha hagynád magad, hogy valaki segítsen, fel is tudnád dolgozni.
2014. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
gondolj . Az ilyen nem ember hanem állat .
2014. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Idő kell neked és kérj egy kis időt a fiútól. Ígérd meg neki, hogy mindent elmagyarázol neki, hogy miért. Mond meg neki, hogy most nagyon fontos. Mikor picit jobban lesz akkor mondd el neki mi történt. Amikor tudsz enni, meg nem az ágyban sírsz akkor beszélj vele. Úgy kezd el, hogy rossz dolog történt veled. Aztán elmondod a helyszínt, meg mikor történt és ki volt.
2014. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kérdező és otthon vagy most? Jól érzed otthon magad, komfortosan?


Nem is kell vele beszélned, felesleges ezen rágódnod, ilyenekkel "zaklatnod" magad. Még jó hogy nincs kedved beszélgetni, előbb nyugodj le. A testedtől pedig ne undorodj nincs okod rá.


Most persze hogy rosszul érzed magad, de,, ja a legfontosabb hogy most csak nyugisan. Ha nem akarsz ki menni ne menj, és ne azon agyalj jaj mi lesz ha most nem megyek ki. Csak olyan dolgokat csinálj amik örömet okoznak, meg kikapcsolnak. Tv-z vagy feküdj az ágyban vagy akármi.


De nem kell telefonálni meg semmit. Max írjál neki (hát ha van) facebookon hogy bocs hogy nem beszélünk csak most közbe jött valami. És ennyi. Csak hogy azért tudja hogy nem szívódtál fel teljesen, persze ezt se muszáj.

2014. aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hmm....ismered azt aki tette? Lenne pár ötletem.

Amúgy ne hagyd annyiban,ez nem szégyen,fel kell jelenteni.

2014. aug. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

uu nagyon sajnalom!!!:(( levagnam a farkat annak f...znak aki ezt tette veled... es sosavat nyomnek le a torkan.. remelem minel hamarabb fel tudod dolgozni! es amugy mindenkepp mondd el!


28/F

2014. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Hogy nem szégyenlik magukat a sárga földig hogy mernek ilyeneket csinálni azok a sexéhesek nekik nincs lelkiismeretük?
2014. nov. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Kamu kérdés.
2015. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!