Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti akiknek nincs barátnőjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti akiknek nincs barátnőjük (sose nem is volt)?

Figyelt kérdés
Ugye milyen nehéz úgy élni,hogy mindenünnen jó csajok bukkannak elő ?:/ Facebookon csomó van,A klippek tele vannak velük,a filmek is stb Nekem pld egy percre nincs nyugtom attól a maró dologtól ami a szívemet hasogassa ,hogy nincs csajom :/ Ez szemétség,hogy átlagos paikent szex se jön össze :/ 29/f szűz

2014. aug. 3. 11:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nem nehéz élni nem mert én 17 évesen még valamiért nem vágyom annyira a nőkre de tudom hogy ha akarom akkor ugy is össze jönn :D neked is inkább ahelyett hogy bent ülsz és önsajnáltatod magad ki kéne menni bulikba vagy csak utcán leszóltiod amelyik lány szimpatikus vagy buszon vonaton annyi lehetőséged van ...:)
2014. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%

Nekem se volt soha, de én sz*rok bele.

Nagy részük egoista r*banc, vagy plázacica, ilyenek meg nekem nem kellenek.

2014. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Én még egy rondább csajjal is beérném, mert már azokra is áll mint a cövek.

21/F

2014. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Dübörögjön az acél! Eddig te voltál a mentorom (kommenteid alapján) :D

Ne tanácsolj ilyeneket.....Ennyi idősen,mar a legtöbben úgyis szarnak rám!

2014. aug. 3. 11:30
 5/22 A kérdező kommentje:
ma 11:29 En pld sose válogattam! A csúnyák is megszépülnek ha kedvesek stb
2014. aug. 3. 11:31
 6/22 anonim ***** válasza:
AZ ember legfőbb erénye az alkalmazkodóképesség. Olyan dolgon aggódni, amire nincs az embernek befolyása, szerintem felesleges. Már nagyjából megbarátkoztam a ténnyel, hogy soha sem lesz olyan lány, aki képes lenne vonzódni hozzám. Persze ez nem azt jelenti, hogy az ember, amit tud ne változtasson magán esetleges jobb esélyek reményében, de bizonyos dolgokon (alacsonyság, ronda arc) nem lehet változtatni. De lényegében nem zavar az, hogy egyedül vagyok. (27)
2014. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
ma 11:33 érdekes,hogy nem zavar téged annyira az állapotod :/ En ki vagyok!
2014. aug. 3. 11:36
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem mar volt 16 evesen egy baratnom de az agyamra ment hamar. Most 2 eve egyedul vagyok, neha ugy erzem jo lenne valakivel...de magamba sokkal szabadabb vagyok, oda megyek ahova akarok, a penzem magamra kolthetem, nem kell masnak beadni a derekam, nagyon jo erzes :)
2014. aug. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%

Mi lenne ha nem panaszkodnál hanem szembe néznél a problémával és megpróbálnád meg oldani. Nincs lehetetlen a világban csak kevésbé egyszerű. Gondolod tudok ajánlani egy könyvet ami segíthet elindulni én is azt olvastam mikor elakadtam csajozás terén és segített.

Amúgy meg az élet úgy önmagában sem könnyű de ha csak nyavalyogtok akkor egyre rosszabb lesz.

25\F

2014. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szar érzés,bele is fáradtam már elég rendesen.Na és?Rajtam kívül senkit nem érdekel úgysem. Minden teli van szép csajokkal,csak nekem nem jut,úgy látom.Ha ez a sorsom,akkor ez sajnos. :/

23/F

2014. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!