Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban nagyképűnek tűnök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nagyképűnek tűnök ezzel az életvitellel, a Magyarok szemében?

Figyelt kérdés

Apámnak van egy vállalkozása ami már akkor meg volt, mikor én születtem, jó felszereltségű modern házban nőttem fel, ugyanúgy elvégeztem az iskoláimat mint más gyerek.

Viszont a vendéglátást nem tudtam elsajátítani, ezért a vállalkozásunkban kezdtem el én is tevékenykedni, anyagbeszerzőként.


A hétköznapjaimon csak 3 napot dolgozom és abból is kötetlen a munkaidőm, tehát ha hívást kapok hogy be kell mennem a telephelyre papírmunkát, illetve szállítmányozótól átvenni valamit, akkor menni kell, akár egy étkezést is félbe hagyva.

Ebben az időszakban sokat motorozom, szeretem a dögös vad sportmotorokat, az erdős szerpentineket, ilyenkor ha nem esik az eső, akkor mindenhová motorral megyek edzőterembe illetve szoláriumba is.

Ha nem megoldható a motorozás, akkor Apám céges autójával járok, mert nekem még nem telik sajátra.


Ezekkel nem nagyzolni akarok, csak 24 órát, nem tudnék mivel eltölteni, ha ezek nem lennének


Szerény vagyok, leginkább magamnak való, szeretem ha magam vagyok, kerülöm a tömeget, a legideálisabb társaság amit még elviselek az 5-8 fő.

26/F


2014. aug. 3. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a faszom van, hogy sorra jönnek a tömött zsebű birkák? Ma van a hogyan vágjunk fel mások előtt nap?
2014. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Átlagos középosztálybeli vagy, semmi nagyképűség nincs ebben
2014. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán érdekel mások életvitele, legfeljebb ha egészségről van szó. Nagyképű, hát számomra nem teljesen ezt jelenti. Van valami saját érdemed is esetleg? Amit magadtól értél el? A szolis bőrön kívül persze.
2014. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Saját érdemem nincsen, a szakmámban nem tudtam elhelyezkedni, ezért is maradt a családi munka, a részesedésemből vettem magamnak a motoromat, ruháimat, kajámat stb. Otthon lakom, szóval közel sem gondolom azt hogy "tömött zsebű birka" volnék.
2014. aug. 3. 19:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez esetben ezt nem gondolnám nagyképűségnek. Talán próbálj valamit önerőből is elérni, akkor azzal már legálisan lehetsz nagyképű :D
2014. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát most vagy elég szarul megy apu cége, azért kell csak 3 napot dolgoznod, vagy egyszerűen ez nem rendes munka. Azért mondom mert a motorozást leszámítva, mintha az egyik barátom írta volna. Háttér, munkakör, kor minden stimmel. Csak ő rengeteget dolgozik egy héten, mindig panaszkodik, hogy sok a munka. Viszont olyan prémiumot kap, hogy másnak az többhavija. Szóval melyik eset áll fent?
2014. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Apám sem dolgozik, rendes 8 órában mindennap, az én munkaköröm pl nem állandó, csak ha kell éppen valami, vagy átvételt kell elintézni, akkor az rám hárul.
2014. aug. 3. 19:58
 8/10 anonim ***** válasza:
inkább nevetséges, hogy 26 évesen, ilyen háttérrel még nem értél el szart sem.
2014. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha ilyen lenne egy középosztálybeli ember Magyarországon mint a kérdező :D
2014. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van barátnőd?
2014. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!