Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság szinte az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság szinte az összes (több, mint aki nem ilyen) 16-25 közötti csaj preferálja a nyüzsgő nagyvárosi, bulis életet a csendes, harmonikus életvitellel szemben?

Figyelt kérdés
Néha fellépek társkeresőkre és ilyen 18-24 közötti lányokat nézek meg legtöbbször. Több társkeresőn lehet választani, és ki lehet írni, ki milyen életvitelt kedvel. Majdnem az összes lány, akit eddig megnéztem (100 és 150 között)mindig előnyben részesítette az éttermi étkezést a főzéssel szemben (tudnak egyáltalán főzni, vagy akarnak), előnyben részesítették a nagyvárosi életet a csendes, zöldövezettel szember, majdnem mind jobban kedveli a nagy társasságot a közeli ismerősökkel való barátkozástól, majdnem mind magas, kizárólag helyes pasit akar, majdnem mind jobban kedveli a puccos divatos ölttözködést a praktikus, sportos öltözködéssel szemben. Még sorolhatnám milyen tényezők között lehetett választani, de az biztos, hogy a kb 130 megszemlélt lányból 100 így vélekedett. Mitől változott ilyenné az életvitelük?
2013. jan. 21. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én is jobban szeretem a nyüzsgést. Nem tudom miért, én mindig ilyen voltam.

Viszont a főzés elengedhetetlen. A praktikus és csinos öltözködést pedig lehet kombinálni :)

2013. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Üdv, én nem egy ilyen lány vagyok. És szerintem a legtöbb lány csak hasonlítani akar a többihez, ismerd meg előbb őket lehet hogy igazából nem is olyanok ők sem.
2013. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De megismerni? Msjdnem az összesnek ilyen kacsaszájú képe van kirakva? Még kérem szépen a huszonéves lányok egy részénél is a fenekével pózol. Ilyen lányt nincs kedvem megismerni. De mivel ezek elsöprően többen vannak azoknál akik nem ilyenek, így nem túl szép jövő elé néznek azok a fiúk, akik nem ilyen ultramenő csajt akarnak maguk mellé.
2013. jan. 21. 16:33
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát én nő vagyok, de sosem láttam ilyen képeket társkeresőn. Facebookon igen, de társkeresőn :S
2013. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Ha a nyugis és harmonikus alatt azt érted, hogy unalmas, akkor én is inkább a bulizást preferálom.


Voltam "nyugis" párkapcsolatban, sóherkodásról és unalomról szólt az egész. Harmonikus családlátogatások, stb.


25/n

2013. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én a nyüzsgést kedvelem, viszont kisvárosi vagyok. Feltalálom magam a nagyvárosokban is, de a kicsi is jó, elég alkalmazkodó vagyok. A nagyvárosokban is lehet nyugisan élni, legalábbis nekem sikerült. Lehet, hogy talán mégsem társkeresőkön kellene keresgélned, hanem a való életben...
2013. jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5 komment, kettő nem vállal állást, 3 pedig nyüzsgő életmódot akar pezsgővel. Akkor mégis csak jól látom a dolgokat.
2013. jan. 21. 17:30
 8/13 anonim ***** válasza:
És ez téged miért zavar? Ha ez nem jó, akkor miért nem keresel párt mondjuk egy könyvtárban?
2013. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért baj az, ha mondjuk szerintem a "romantikus" összebújós esték számomra dög unalmasak. Azért ti pasik se vagyok kiszámíthatóak, sokszor a nyugis csajt preferáljátok, aztán meg otthagyjátok, mert túl uncsi...


De igaza van az utolsónak, próbálj meg pár találni egy könyvtárban, vagy más nyugis helyen.


25/n

2013. jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


A végén itt is az csúcsosodik ki, hogy az iszákos, nagypofájú, bulizós, pörgős , hőbörgő macsó lesz majdnem mindig a befutó.

2013. jan. 21. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!