Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nyilvánvaló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nyilvánvaló, hogy a lányok álszent módon viselkednek itt?

Figyelt kérdés

Ahányszor kiteszi egy kigyúrt pasi a képét megy a nyál folyatás.

Szóval hol vannak azok a fontos belső értékek,amiről állandóan papoltok?


2014. aug. 3. 20:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egyrészt attól, hogy valakinek bizonyos testalkat tetszik, még lehetnek fontosak számára a férfi belső értékei.


Gondolom, azoknál a kérdéseknél, amiről írsz, a férfi nem a belső tulajdonságaival kapcsolatban kérdez, hanem a testalkatával kapcsolatban kér női véleményeket.


Másrészt őszintén szólva eléggé meglep a kérdésed, mert - bár nyilván nem látok minden hasonló jellegő kérdést - nekem meg pont az a tapasztalatom, hogy ha valaki egy kifejezetten kigyúrt testről tesz fel fotót, a nők TÖBBSÉGE jellemzően azt írja, hogy "ez már túl sok" / "ez már sokk" / "nem tetszik" , és van, aki még bántóan is fogalmaz időnként, pl. "nekem ez már taszító" / "szerintem undorító" stb.


Nem egyszer, és nem kétszer láttam ilyet, utoljára kb. 2 napja, egy nagyon deltás hátú, csupa izom pasi képével, csak nehéz lenne ennyi kérdés között megkeresni.


Ott is a szokásos forgatókönyv szerint folytatódott a dolog: a csalódott, és a durvább megjegyzések miatt érthetően megbántott kérdező elmondta, hogy pedig hogy ha tudnénk, hogy mennyi munkája van benne stb...


Ezt a korábbi kérdést még megtaláltam, mert én írtam hozzá a 46. hozzászólást, válaszul egy kedves férfi társad hozzászólására, aki azt írta rólunk, nőkről, akik túlnyomó többségében elmondtuk őszintén, hogy nem tetszik ezt a kigyúrt test (ki udvariasabb, ki kevésbé udvarias formában, hogy:


"aki azt írja, hogy ez a test visszataszító, annak bizonyára problémái vannak a súlyával...önmagát tartja visszataszítónak, főként egy ilyen fizikumú férfi mellett.

nem tudna együtt lenni egy ilyen férfival, mivel szégyellné a testét előtte. ezért próbál saját alkatához hasonló partnert keresni, mivel így mind a két tagnak vannak testi hibái.

kíváncsi lennék azok alkatára, akik azt írták, hogy visszataszító..."


Szóval nagyjából úgy vagyunk, mint a viccbeli nyuszi a sapkával: ha azt írnánk, hogy tetszik egy kigyúrt test, akkor nem nézzük a belső értékeket, ha azt írjuk, hogy nem tetszik, akkor megkapjuk, hogy testi hiábás, magukat visszataszítónak tartó egyedek vagyunk.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__58..

2014. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mibõl gondolod, hogy ugyanazok a nõk írják a belsõ tulajdonságos válaszokat mint a nyál csorgatósat?!

A legtöbb ember név nélkül ír, az se biztos hogy olyan nemûek mint aminek kiadják magukat. Minden kép alatt több fajta válasz is van. Van aki egybõl rommá dugná/dugatná magát a képen lévõvel, másnak nem tetszik mert túl mû, esetleg ribis a csaj. Vagy túl izmos a pasi. Sokak meg annyit írnak, hogy bejön vagy tetszik. Meg amúgy egy kép alapján mégis milyen válaszoknak kéne érkezniük? Csak a külsejéhez tudnak hozzászólni. Gondolom Kérdezõ neked is van olyan ismerõsöd aki fullos de mégse akarsz tõle semmit mert nem felelne meg az elvárásaidnak a belsõt tekinte.

Az meg a másik, hogy attól mert elismerik valaki külsejét nem feltétlenül akarnának tõlük bármit is. Hetero lányként nem egy fullos csaj képe alá írtam, hogy tökéletes alakja van és gyögyörû. Ugyan ezt leírom egy általam tökéletesnek tartott férfi képe alá is.

2014. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2014. aug. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2014. aug. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!