Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem, ha nyilvánvaló, hogy segítség kell neki? Kell-e neki egyáltalán segítség?

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy "kisebb" problémája. Régen nagyon sokszor megütött és természetesen ő teljesen máshogy emlékezett rá, mindig valahogy rám fogta a dolgot, hogy azért pofozott fel, mert... és itt jöttek a különböző okok.. Sokszor szakítottunk, most nemrég úgy döntöttünk, hogy újabb esélyt adunk egymásnak, megbeszéltük, hogy nincs több megverés, megütés, és végülis nem is volt, csak fenyegetést kaptam most, hogyha jót akarok akkor húzzak el, mert addig fog ütni amíg kórházba nem kerülök.. Maga a vita is azért durvult el ennyire, mert teljesen máshogy emlékezett azokra a dolgokra amiket mondtam neki.. Nem hiszem, hogy skizofrén lenne, de félelmetes kezd lenni az, hogy mindenre teljesen máshogy emlékszik és utána még agresszív is... Szerintetek mit lehet vele csinálni??

2014. márc. 9. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Bennem csak az a kérdés merül fel, hogy MIÉRT? Te az a típus vagy, aki igényli a verést?
2014. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem.. épp ezért mentünk szét legutoljára, mert ez nem normális.. több évet voltunk külön és úgy láttam rajta, hogy megváltozott, de mostmár nemcsak azt látom, hogy nem, hanem félek attól, hogy mi baja lehet valójában.
2014. márc. 9. 12:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a te agyadat próbálja átmosni, az is a bántalmazás része. Lehet, hogy beteg, de ez sem jelenti, hogy hagynod kellene magad, jogod van a biztonsághoz.
2014. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, meg basszus... Miért nem keresel olyan fiút, aki nem ver és terrorizál? Túlkínálat van amúgy is férfiakból...
2014. márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát kérdező te nem vagy normális az 10000%!!!!


nem értem hogy miért nem csukták még le vagy valaki miért nem verte agyon az a kretént???


de hogy neked bajod van az biztos ha egy ilyennel vagy és tényleg szereted ha vernek,mert NEM FOG MEGVÁLTOZNI!!!!!!!!!!!


küld rá a diliházat aztán zárják be,neki az lenne a segítség,neked meg...hát nem tudom...

2014. márc. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megértőnek tartom magam, de az első gondolatom ilyenkor nem az orvos, hanem a rendőrség, és nem az, hogy hallucinál, hanem az, hogy HAZUDIK szégyentelenül.
2014. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kamu az egész
2014. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!