Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is jogosan van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jogosan van bűntudatom?

Figyelt kérdés

írt egy fiú és szó szerint könyörgött hogy hozzám össze a legjobb barátnőmmel (persze sokat beszéltek de barátnőm csak barátként gondolt rá akkor) és hát sikerült is de az első hónap után most szakitottak és borzasztóan érzem magam amiért párszor elmentünk a barátnőmmel a sráccal talizni és hogy ők aztán egy hónapig jártak most pedig kijelentette a srác hogy ő egy másik lánynak találta meg azt amit keresett

én csak azért beszéltem a barátnőmmel a srácról mert a fiú is könyörgött hogy segítsék neki és mert barátnőm is magányos volt.

egyik csaj leoltott hogy hogy lehettem ilyen szemét a legjobb barátnőmmel.

én is ugy érzem hogy az én hibám amiért barátnőmnek fájdalmat okoztam.

szerintetek is jogos a lelkifurdalás?


2012. máj. 12. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a te hibád, mert te boronáltad össze őket... de legyél a barátnőd támasza ilyenkor :)
2012. máj. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nos, attól nem fog elmúlni h mi azt mondjuk nem. Ennek ellenére sztem nem. Ha a barátnőd volt olyan hülye, h összejött olyannal aki neki nem tetszik, az az ő baja. És te emiatt nem vagy, nem lehetsz hibás. A srác meg egy gyáva féreg!!!
2012. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Te jót akartál, csak nem úgy sült el. Persze ha tudtad, hogy a srác ilyen megbízhatatlan, akkor tényleg nem kellett volna beajánlani a bnődnél.
2012. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én mellette állok .... én borzasztóan érzem magam ő pedig tök vidám mert tudta hogy nem kell bízni benne elsőre de én vagyok depis azért mert ők szakitottak ő pedig tök nyugodt és éli a kis életét (biztos hogy nem megjátssza mert ismerem és Mikor előző barátjával szakított akkor hetekig nálam depizett)
2012. máj. 12. 23:16
 5/7 A kérdező kommentje:

nem volt ilyen mocsok a srác sőt még az előző barátnői is jóban voltak vele mert nem csinálta ezt

barátnőmnek tetszett csak nem tudom...

2012. máj. 12. 23:18
 6/7 anonim ***** válasza:
dehogy a Te hibád. Ha nem akarok valakivel járni, úgyse tudsz rábeszélni, ez az Ő döntésed.
2012. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*döntése
2012. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!