Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik egy része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik egy része miért mindig csak a saját vélt sérelmeit sorolja? Szerintük a lányokkal szemben nincsenek elvárások?

Figyelt kérdés
Mindig jön a rinya, hogy nem kellenek a lányoknak, mert nem elég magasak/túl magasak, túl vékonyak, nem helyesek, nincs pénzük... Szerintük a lányokkal szemben nincsenek elvárások? Vagy ilyenek, hogy legyen szép, csinos, csak ilyen "alapfelszerelések", csak az az elvárás, ami ezen fölül van? Nem gondolják, hogy igenis ők is előnyben részesítik azokat a lányokat, akik mondjuk jobb ruhákat tudnak megvenni?
2014. aug. 5. 21:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
58%

"túl magasak, túl vékonyak"

Ja ismerem ezt a srácot.

Itt szokott lógni egész nap.

2014. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
jajj istenkém...a magas vékony srác?
2014. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

1.

Ja ja róla beszélek.

Annak sincs más dolga.

2014. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
2* elírtam bocs :D
2014. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Hogyis mondjam,elvileg szerintük könyebb a lányoknak,mert nekik kell odamenni,és nekik van jobb örömszerszámuk mint nekünk férfiaknak.

De ez a férfi,női összehasonlítás egy nagy baromság az biztos,mert ahány ember annyi szokás.

2014. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Bevallom őszintén,én egoista vagyok :D Na nem annyira,csak pont eléggé,ez valamiért a csajoknak imponál,a fene tudja miért,de viszont az elvárásaim a csajokkal szemben alacsony! Imádom a sportosan öltözött,nőket akik igenis tudják mit akarnak,és persze az enyhe duciság sem kizáró ok! Nem vagyok,vastag ember olyan átlagos teltalkat,de egyben a magam 187 centijével magamsnak számítok... hogy jobb ruhákat megvenni? A kínai üzletben is sokszor lehet olyan vadító ruhákat kapni,amitől a férfitársaim,és jómagam is agyf**t kapnak :D Szval ez hülyeség,már bocs! És alapban a csajoknak vannak hatalmas elvrásaik,persze tisztelet a kivételnek :)
2014. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Csakhogy manapság a kínaiban is olyan árak vannak, hogy sokan már azt sem tudják megfizetni. Meg szerintem sok lány nem arra hajt, hogy csak a farkad álljon fel rá, szóval lehet, hogy az a "stílus" kevés.

Másrészt most lehet, hogy azt mondod, hogy nincsenek nagy elvárásaid, de biztos vagyok benne, hogy azért csak előjönnek kifogások, hogy konkrétan ez vagy az a személy miért is nem jó neked, miért nem a "te szinted".

2014. aug. 5. 22:04
 8/32 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok.Nálam a legfontosabb erény egy nőnél.Tudjon főzni,mosni takarítani,és ne legyen egy lakat amit minden kulcs nyit.Kinézetre meg semmi ha megtetszik odamegyek hozzá,ha nem akkor nem.Engem nem érdekel a külső tulajdonsága,ha megtetszik megtetszik.Például,én egy duci lányba nem szeretnék belé,és egy vékony picsbe se,mert nem tetszenének,meg de lehet hogy igen,ez az élet pofonja,jó értelemben.Ha fiszont belül rohadt akkor egyből meg is szakítom a kapcsolatot,élni akarok,nem idegbeteg lenni.
2014. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Hát előjön persze,ha van rá mód válogatok is! Azonban ez nem minden esetben van így,ha valami megfog egy csajban a jó ég se tudnak lebeszélni arról,hogy meg ne szerezzem minden áron! Lehet az a kinézete,a stílusa,a dolgai... teljesen mind1! Valjóban van alapja amit írtál annak is,azonban nem minden... a kínain túl van rengetek butik,itt a városban is,ahol olyan akciók mennek,hogy majdnem én is vásároltam,a következőnek legyen mit ajándékozni :D Szval mindig lehet találni,és mire való egy pasi,ha nem arra,hogy támogasson ilyen téren? Nem azt mondom,hogy a pénzével vegyen meg,hogy eláraszt mindenfélével amit megkívánsz...de néha-néha belefér :)
2014. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
60%
Jaj, engem borzasztóan idegesítenek az ilyen rinyagépek.. Meg úgy eleve butaságnak tartom ezt a 'kinek milyen elvárasai vannak' témát boncolgatni.. Mindenkinek más tetszik, más imponál, külsőre, belsőre egyaránt. A lényeg, hogy az ember a lehetőségeihez mérten igyekezzen kihozni magából a legjobbat, de maradjon önmaga, és egyszerűen csak érezze magát jól a bőrében. Aztán majd jönnek olyan emberek, akikkel megvan a szimpátia és vonzalom. Olyan nincs, hogy valaki senkinek se tetszik.
2014. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!