Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik egy része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik egy része miért mindig csak a saját vélt sérelmeit sorolja? Szerintük a lányokkal szemben nincsenek elvárások?

Figyelt kérdés
Mindig jön a rinya, hogy nem kellenek a lányoknak, mert nem elég magasak/túl magasak, túl vékonyak, nem helyesek, nincs pénzük... Szerintük a lányokkal szemben nincsenek elvárások? Vagy ilyenek, hogy legyen szép, csinos, csak ilyen "alapfelszerelések", csak az az elvárás, ami ezen fölül van? Nem gondolják, hogy igenis ők is előnyben részesítik azokat a lányokat, akik mondjuk jobb ruhákat tudnak megvenni?
2014. aug. 5. 21:53
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Értem, de tévedsz. Akik nekünk maradnak, azok a már tényleg reménytelen creepfuck-ok.
2014. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
AZT MONDOM!!
2014. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
De negatívak vagytok,csak pozitívan,csak poyitívan!
2014. aug. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Szerintem te a csak simán esetlen, szociálisan imbecillis egyénekre gondolsz, de én ettől sokkal szűkebb kategóriára, akire még én is azt mondom a hiányos szociális képességeimmel, hogy hű b@ßd meg, te tényleg azt hiszed, hogy egy szinten vagyunk? Tehát nem azokra, akik olyanok, vagy valamivel rosszabbak, mint mi, hanem akik klasszisokkal alattunk vannak, erősen jellemhibásak, semmi tartásuk nincs, és mindezeknek a tetejében még bűnrondák is. Na ezek maradnak nekünk.
2014. aug. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Pedig ezekre is értettem.
2014. aug. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Aha, igen. És szerinted nekünk, szociálisan szerényebb képességű nőknek meg tudnak felelni az ilyen pasik?
2014. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Na szedjük össze.Azt mondtad hogy az ilyen lányok nem kellenne senkinek.Én erre mondtam hogy ott vannak ezek a férfiak,aztán ugyanarről beszéltünk,mert nem értetted mit akartam mondani.Most meg hozol egy teljesen mást,én a te válaszodra válaszoltam,de te megint elmész valamerre.Honnan tudjam megfelele,van akinek igen van akinek nem,ne beszélj mindenki helyett.
2014. aug. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
"megfele" Na ez mindent elárul. Szevasz, én léptem.
2014. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

"Honnan tudjam megfelele"

Ha ezt mondod akkor grat mert nem tudsz olvasni,amúgy meg ha máshol láttad,elírtam és megesik,ember vagyok.Vagy már nem tudsz mivel jönni és ezzel jössz.

2014. aug. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Elnéztem, na. Amúgy pedig az, hogy a megfelel-e szókapcsolatot nem tudod helyesen leírni, majdnem olyan súlyos műveltségi hiány/igénytelenség, mint az, ha valaki megfelét mond meg helyett.
2014. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!