Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik egy része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik egy része miért mindig csak a saját vélt sérelmeit sorolja? Szerintük a lányokkal szemben nincsenek elvárások?

Figyelt kérdés
Mindig jön a rinya, hogy nem kellenek a lányoknak, mert nem elég magasak/túl magasak, túl vékonyak, nem helyesek, nincs pénzük... Szerintük a lányokkal szemben nincsenek elvárások? Vagy ilyenek, hogy legyen szép, csinos, csak ilyen "alapfelszerelések", csak az az elvárás, ami ezen fölül van? Nem gondolják, hogy igenis ők is előnyben részesítik azokat a lányokat, akik mondjuk jobb ruhákat tudnak megvenni?
2014. aug. 5. 21:53
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
8%
10-es értjük,de ezen most nevetni kellenne vagy mit?
2014. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Nőként ha nincsenek jó szociális képességeid, a kutyának sem kellessz, még akkor sem, ha szép vagy és ízlésesen öltözködsz. Ez a helyzet.
2014. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Akkor csak én nem értem a szóviccet?

Valaki magyarázza már meg :D

2014. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
13-as.Tévedsz egy esetlen hülye férfinak kell,mert nem hisz önmagában és inkább olyan lánnyal éli le az életét,ez a papucs kifejezés.
2014. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
15-ös: Tudod mit jelent az, hogy szociális képesség? Mert a kommented alapján nem. A másik dolog pedig az, hogy az általad leghülyébbeknek titulált, és a hasonlóan asszocok azok, akik gyakorlatilag 0 önkritikával rendelkeznek, és csak a min. címlaplány formákkal állnak szóba, vagyis állnának, ha meg tudnák őket közelíteni.
2014. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
A "papucs" bélyegzőt pedig azokra nyomja rá a férfitársadalom, akik nem hajlandóak részt venni a nők leuralásában,m hanem tényleg egyenrangú félnek tekintik őket, tehát egyfajta shaming language.
2014. aug. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
A papucs kifejezés az amikor a nő mondja meg a pasi minden lélegzetvételét.Nem mondtam olyat hogy leghülyébb,hanem csak hülye,a szavaimat nem kell átírni.De tudom mi a szociális képesség,de azt mondtam hogy minden esetlen férfinak kell így már érted?
2014. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Ha nem érted a szót, akkor miért írtál választ? Amúgy pedig aki elviseli azt, hogy egy pasit irányítani kell, az veregesse vállon magát.
2014. aug. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Magyarázd már el azt, hogy mit is jelent a szociális képesség a te olvasatodban, és hogy honnan veszed azt, hogy a "hülyéknek" kellünk?
2014. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Nem csak hülyéknek kellettek,csak ők mindig ott lesznek,ha kell valaki,végső kétségbeesésben.Amúgy most mondom hogy értem a szó jelentését!

Szociális képesség az nálam azt jelenti hogy ismerkedéshez szükséges képesség,akár barátkozáshoz,akár az utcán 1 beszélgetésre stn.Remélem érted már.

2014. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!