Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lesz az első ölelkezés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lesz az első ölelkezés, puszi, csók, szex? .

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és még sohasem volt pasim...Ennek legfőbb oka hogy szorongós vagyok, nem könnyen bízok meg senkiben és nagyon távolságtartó vagyok...milyen lesz az ha egyáltalán megölel egy pasi? Jó lesz? Vagy hirtelen ellököm magamtól tudatalatt, mert ilyen még nem történt velem és szokatlan érzés? Azt meg már egyenesen el sem tudom képzelni milyen ha egy pasi beteszi... egyszerűen el se birom képzelni, hogy valaha lesz olyan...mivel olyan szégyenlős vagyok, hogy még nőgyógyászhoz se mertem elmenni...és a legnagyobb probléma pedig az, hogy ilyen lányokhoz 1 pasinak sincs türelme, mert hozzám az kéne, nem tudnám 2hét alatt odaadni magam senkinek...lehet 3hónap alatt sem.... ez van, lehet megyek apácának.. :( Ilyen lány nincs még egy mint én, barátnőm is félős volt de ő legyőzte, már a 3. pasija van és minddel volt már együtt...hihetetlen :(
2014. aug. 6. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossz
2014. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó, jobb, legjobb :)
2014. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem fura volt, az első csókom is. Az első szex nem fájt, de nem volt olyan nagyon jó. Ezzel nem a kedved akarom elvenni, csak őszinte vagyok. Lehet majd nálad másképp alakul.

Nem kell két hét és 3 hónap után sem lefeküdnöd senkivel attól, hogy a többségtől azt hallod, ez a normális.

Amikor közelebbi kapcsolatba kerülsz egy fiúval, egyre többet beszélgettek, találkoztok annál inkább elmúlik a félelmed. Én is szégyenlős vagyok, és kb fél évig úgy szeretkeztünk a barátommal, hogy majdnem tök sötét volt mindig :D

De egy idő után természetessé válik :)

21 éves vagy, nem 40. Majd ha annyi leszel és még nem voltál férfival akkor kezdhetsz aggódni :)

2014. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó-nagyonjó-mégjobb-legjobb
2014. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Próbáld meg kicsit lazábban felfogni a dolgokat :) Azt látom hogy szorongsz aminek biztos hogy valami nagyon nyomós oka van. Én 17 éves vagyok, és 16 évesen találtam meg életem nagy szerelmét, úgy hogy előtte 2 barátom volt...Persze most nevezhettek pr*stinak de nem vagyok az :) Én is addig addig kerestem amig nem találtam. Imádom őt, annyira jól esik ha megölel engem stb.:)

Menj el bulizni barátnőddel, vagy csak menjetek el sétálni lehet hogy oda fog menni hozzád egy srác és azt fogja kérdezi tőled, hogy "Elvesztettem a telószámomat. Megkaphatom a tiedet?" :D mert sose lehet tudni. Nézz bele a tükörbe és keresd magadon a szépet. Azért nem keresnek téged a fiúk, mert feszült vagy, ideges, és félsz bizonyos dolgoktól. Azt ajánlom engedd el magad, és ne félj jobb lesz ;)

Egyébként meg ha meg fog öelni életed első szerelme az olyan lesz mintha melegség öntené el az egész testedet, hidd el nagyon jó :)

2014. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
engedd el magad. senki sem fog megbüntetni érte. És ha csalódsz? mindenki átesik rajta :)
2014. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó, jó, nagyonjó, kiráááááááály.
2014. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!