Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gátol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gátol a pártalálásban a szomorúság?

Figyelt kérdés

Nem is voltam együtt a sráccal, akit szerettem, de összejött egy másik lánnyal, rám meg elég csúnyákat mondott, hogy miért nem engem választott, így kiábrándultam.

Ez rányomta viszont a bélyeget az önértékelésemre kicsit, mármint szépnek látom/érzem magam, de ócska embernek, emiatt sokszor szomorkás vagyok. Nem vagyok így se antiszociális, szívesen ismerkedek, szórakozni is eljárok, mégis valahogy egy sz.r alaknak érzem magam. Szerintetek ez mennyire gátol?

16L



2014. aug. 6. 20:18
 1/6 Kerida ***** válasza:
Nagyon... nekem most eléggé kijut a jóból az életből... nagyon magam alatt vagyok, és egyszerűen nem nyitok a világ felé. Beszül minden és csak magamra tudok fókuszálni... :/
2014. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:

Ha kiírtad a kérdést akkor nyilván nagyon.

Mármint téged, az ismerkedés másik résztvevőjét max annyira, hogy nehezebb dolga van.

Mondom ezt 22 évesen szóval lehet, hogy 1 15-16 éves csávó nem így látja.

2014. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ramcsiii ***** válasza:

Ez miatt nem kellene sz*r alaknak érezned magad,hiszen ő az aki megbántott téged.

Tedd rendbe a gondolataidat szépen és továbbra is járj szórakozni,ismerkedj,barátkozz..és ne gondolj rá többé,nem érdemli meg.

2014. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így ne kezd kapcsolatot.Először ezzel számolj,le majd utána,mert nem fog jó lenni a kapcsolat amibe belemész.A korodat meg nem is említem,hogy ilyen idősen ezt ell kellenne engedned,és nem foglalkozni vele.
2014. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2: hát nem is 15-16 éves fiúkkal tervezek ilyen célból ismerkdeni.


Köszi a biztatást amúgy, jobban érzem magam:)

2014. aug. 6. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha így érzed magad, és az kihat a kedvedre biztos, hogy a párkeresésre is rányomja a bélyegét. De én a helyedben nem a pártalálást helyezném előtérbe, inkább magammal foglalkoznék, tennék ellene, hogy ne érezzem "ócska" embernek magam. Ha belül is jól érzed magad több önbizalmad is lesz és sokkal egészségesebb így elkezdeni kapcsolatot.
2014. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!