Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, lanyok tanacsat varom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lanyok tanacsat varom. Hogyan szerezzek baratnot, ha keptelen vagy fenntartani az emberi kapcsolataim 90%-at, es nehezen ismerkedem?

Figyelt kérdés
Lassan 19 eves vagyok, es meg sose volt baratnom. Nagyon szeretnek mar egy lelkitarsat, akivel mindent megoszthatnek, de nagyon nebezen megy az ismerkedes, es az emberekkel valo kommunikacio. Pl, ha valakivel egy kozossegben kapcsolatot kellene kialakitsak, nem tudnak, lehetne az no, vagy ferfi. Barataim sincsenek emiatt.

2014. aug. 8. 14:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Baratok nalam nem azt jelenti, hogy hany ismerosom van facebookon.

Van olyan aki naggon tetszik, de o 100Km-re lakik innem.

2014. szept. 7. 00:09
 12/16 anonim ***** válasza:
Helló. Én 28 éves vagyok (az már az örökre-ben benne van, #10-es!), természetesen beszélek a lányokkal (vagyishát, NEM AZ zavar, hogy lányokkal beszélek, hanem hogy néha nincs miről), barátnő mégse jön össze. Szóval nem lesz elég csak a félelemtől megszabadulni.
2014. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja, és fontos dolog az önmagunk elfogadása, de nem attól leszel szociálisan aktív. Leginkább az segítene, ha látnál sok példát magad előtt.
2014. szept. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Arról gondolkodtál, hogy prostihoz menj?
2014. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 prométeum válasza:
Nálam is hasonló a helyzet, én mondjuk 1-szer voltam prostinál, és rám lett tukmálva egy 57-éves csajszi, semmi kedvem nem volt hozzá, én is ilyen szociális fobiával rendelkezek, de valahogy olyan mint ha marsrol jöttem volna , meg kissé koravén vagyok. Úgy hogy kénytelen leszek fizetni így 24-évesen a Csábítás akadémiára, meg a Puára ennyi, meg a sok-sok prosti átmenetileg ezt tudom javasolni.
2014. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam prostin, de annak kell fizetni, es minden este tobb pasival is agybabujik, fujj. Nemigen lenne gusztusom hozza.


Van egy 35 ev koruli no, aki szemezget velem, meg puszikat kuld, de valahogy ugy vagyok vele, hogy az elso szex szerelembol legyen, es ne csak vagybol.

2014. okt. 8. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!