Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz testbe születtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz testbe születtem?

Figyelt kérdés

Huszonéves nő vagyok, de egy ideje úgy érzem, hogy valami nagyon nincsen rendben velem.

Nem érzem magam jól nőként, úgy érzem csak akkor lehetnék boldog, ha férfi lennék - és itt jön a következő csavar: meleg férfi.


Kérlek, ha téged ez az egész téma megbotránkoztat, taszít ne olvasd tovább és ne gyűllőlködj - segítségre van szükségem nem arra, hogy belém rúgjanak.


Utólag belegondolva már az óvodában is elég fiús voltam. Nem a lányokkal játszottam, hanem a fiúkkal. Nem is nagyon barátkoztam a lányokkal. Sosem érdekeltek a lányos játékok igazán.

Később a suliban is a fiú barátaimmal sokkal jobban el voltam, mint lány osztálytársaimmal. Nem érdekeltek a csajos dolgok, sminkelés, divat, vásárolgatás ilyesmik.


Ami először gondolkodtatott el azon hogy esetleg valami gond van, hogy álmomban vagy nemtelen vagyok (nem derül ki a nemem) vagy férfi. Csak nagyon ritkán fordul elő hogy nő lennék.


Kinézetre sem vagyok valami nőies. Sosem éreztem magam jól pl szoknyában. Gyerekként még nagy ritkán rámerőltették, ma már el sem tudom képzelni, hogy felvegyem.


Sokszor érzem úgy hogy nekem férfinak kellett volna születnem. Nem tudom megmagyarázni miért érzek így, egyszerűen ezt érzem.

Ugyanakkor a férfiakhoz vonzódom.



2014. aug. 9. 18:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Olvass utána a témának!

Sem a pszichológusok,sem az egészségügyi világszervezet nem tartja betegségnek.Mert nem az.


Ezt nem hasraütésből találták ki,hanem teszteket végeztek,kutatásokat és erre jutottak.

Tudod,így működik az,hogy vmiről eldöntenek vmit.


Persze mindig lesznek olyan kuruzslók,látnokok,csalók,akik jó pénzt legombolva szerencsétlen emberekről,akik nem tudják elfogadni azt,amilyennek születtek megkárosítják.

Amúgy vannak helyek,ahol tiltják az ilyen jellegű beavatkozásokat,és bűncselekménynek számít,csak,hogy tudd!

2014. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a melegséget már vagy 40 éve levették a mentális betegségek listájáról.


A transzneműséget pedig 2012 óta nem tekintik annak.

Gyakorlatilag helyreállító műtéttel kezelik.


az agyban mindennek megvan a maga helyen.

Énkép,szexuális orientáció.Csak fejletlen az orvostudomány még ehhez.

De az nem azt jelenti,hogy ha elég fejlett lesz,akkor joguk van megváltoztatni dolgokat.


Pl már klónozni is tudnának,de mégis etikátlan lenne.Ezért nem is legális.


Amúgy meg ezek nem olyan dolgok,amik az egyén életére egészségügyi szempontból negatívan hatnak.

Ezért nem tekintik betegségnek sem.

Ugyanúgy léteznek,élnek,mint a heterók.


Ezeket társadalmilag kell megtanítani az embereknek.


Én pl mondhatnám akkor,hogy az alacsony intelligenciájú,vagy érzelmi intelligenciával nem rendelkező emberek is betegek,vagy a rasszisták,stb.


Az meg nem érv,hogy csak akkor egészséges valaki ha szaporodóképes,és szaporodni is akar.

Mivel a természetben vannak egyedek akiknek nem is kell.

Pont akkor lenne beteg a populáció,ha minden ember szaporodna.Ezért alakul ki rengeteg betegség,mert elszaporodtunk!


Amúgy meg minden élőlény a saját testi,lelki egyensúlyának a megőrzésére törekszik.Ez az élet célja.Értelme.Élvezni az életet,amíg felülről szagolod az ibolyát.

Nem hinném,hogy az lenne az egészséges,ha olyan emberek is szaporodnának,akik nem akarnak és ezért diszfunkcionális,beteg,torz családok jönnének létre.


Az ember több,mint az állat,ebből a szempontból.

De az állatoknál sem figyelhető meg mindenhol pl utódgondozás sem.

A lényeg az önzőségen van,minden élőlény önző,ettől életképes.

2014. aug. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg mindent szabad,amíg másnak nem ártasz vele.

Szóval,légy szíves ne terjessz itt semmiféle agymosását!

Éld a saját életedet,egyedül,nővel,férfivel,ahogy neked jól esik.

2014. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ennyi baromságot összehordani... adok 1 nagyon egyszerű feladatot, ami remélem nem haladja meg a képességeidet, és a 2 tonnás baromságot amit összekotortál ide alá tudod támasztani bármilyen bizonyítékkal és tudományos kísérlettel/eredménnyel, rögtön szóba állok veled, de addig az a sok "érv" amit itt felsoroltál ugyanolyan kategóriába sorolható mint a biblia... kitaláció.
2014. aug. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Jaj,ennyire buta nem lehetsz.

Ha komolyan érdekelne,utána olvasnál.


Az viszont tény szerű dolog,amit írtam.

Sehol az egészségügyben nem tartják betegségnek.

Nézd meg az egészségügyi világszervezetet.


A teszteknek pedig járj utána.

Rengeteg témában vizsgálták a melegek és a heterók közötti hasonlóságot,és sehol nem találtak arányaiban eltérést.(pl bűncselekmények,pedofília,stb).


Viszont a melegeknél több a depressziós,depresszióra hajlamos ember,magasabb az öngyilkosságok aránya,de ez mind a környezetből fakad,ahol élnek.Ahol nem fogadják el őket.

Viszont a melegek által nevelt gyerekek,pl jobban teljesítenek az iskolában,mint a heterók által nevelt gyerekek.


Olvass utána.

2014. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Adamka1119 ***** válasza:
Kérdező szeretnék veled megismerkedni légyszi írj privátot :)
2014. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Az, hogy milyen nemű vagy, és az, hogy kikhez vonzódsz, az két teljesen különálló téma. Kérlek, menj el pszichológushoz, vagy pszichiáterhez, akivel át tudjátok beszélni a nemiséged. Ha ez nem megy (pl. anyagi okok miatt), tarts alapos önvizsgálatot. Kérdezd meg magadtól, hogy tudnál-e élni nőként végig egy életet. Elviseled-e azt, ami a lábad között van, elviseled-e a melleidet, a ciklusodat, stb. El tudod-e viselni a testedet.


A te esetedben egyszerűbb... Lehetsz egyszerűen fiús lány ("butch"), és élhetsz olyan férfiasan, ahogy akarsz, anélkül, hogy a társadalom megvetne, vagy akár 1 ampulla hormont be kellene venned.


Az, hogy a férfiakhoz vonzódsz, nem jelent semmit, még akkor sem, ha végül úgy döntesz, hogy férfiként szeretnéd leélni hátralévő életed. Akkor egyszerűen meleg leszel. A meleg férfiak sem kevésbé férfiak, mint ahogy a leszbikus nők sem kevésbé nők.


Én a másik irányt ismerem, de ha vannak kérdéseid, kérlek írj privátot.


22/L

2014. aug. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!