Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz testbe születtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz testbe születtem?

Figyelt kérdés

Huszonéves nő vagyok, de egy ideje úgy érzem, hogy valami nagyon nincsen rendben velem.

Nem érzem magam jól nőként, úgy érzem csak akkor lehetnék boldog, ha férfi lennék - és itt jön a következő csavar: meleg férfi.


Kérlek, ha téged ez az egész téma megbotránkoztat, taszít ne olvasd tovább és ne gyűllőlködj - segítségre van szükségem nem arra, hogy belém rúgjanak.


Utólag belegondolva már az óvodában is elég fiús voltam. Nem a lányokkal játszottam, hanem a fiúkkal. Nem is nagyon barátkoztam a lányokkal. Sosem érdekeltek a lányos játékok igazán.

Később a suliban is a fiú barátaimmal sokkal jobban el voltam, mint lány osztálytársaimmal. Nem érdekeltek a csajos dolgok, sminkelés, divat, vásárolgatás ilyesmik.


Ami először gondolkodtatott el azon hogy esetleg valami gond van, hogy álmomban vagy nemtelen vagyok (nem derül ki a nemem) vagy férfi. Csak nagyon ritkán fordul elő hogy nő lennék.


Kinézetre sem vagyok valami nőies. Sosem éreztem magam jól pl szoknyában. Gyerekként még nagy ritkán rámerőltették, ma már el sem tudom képzelni, hogy felvegyem.


Sokszor érzem úgy hogy nekem férfinak kellett volna születnem. Nem tudom megmagyarázni miért érzek így, egyszerűen ezt érzem.

Ugyanakkor a férfiakhoz vonzódom.



2014. aug. 9. 18:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
10: Senkit nem érdekel a nyomorod, ha ennyire problémának érzed az életed te is nyugodtan feltehetsz 1 kérdést, tuti lesz olyan aki majd megnyugtatja a te kis lelkedet is.
2014. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
48%

nem adhatok tipikus "választ" mert elég összetett kérdésed van, sok kifejtésre váró dologgal.Amiket akár priviben iselmondhatnál.

Az hogy nem érzed magad jól nőként lehet sima betagozódási probléma,mert mindig is fiúk közt voltál,ezért nem érzed át,hogy hogy is kéne jól érezni magad a bőrődben.

A másik miből gondolod,hogy melegférfiként jobb volna,alapból kirekesztettek,rád még ferdébb szemmel néznének.

így elsőre azt tanácsolnám,hogy probálj jó nő lenni,probáld élvezni,azt hogy "felszednek".

Esetleg bujj ágyba lányokkal is.És beszélgess a partnereiddel,(és melegekkel)hogy miért/mitől érzik jól magukat a bőrükben.

2014. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Én ismerek egy ilyen nőt!

Igazából ő nem is tudta,hogy mi ennek a neve.

Ezt úgy hívják,hogy transznemű és homoszexuális egyben.

Ha pl egy nő simán férfi akar lenni,és a nők tetszenek neki,akkor az illető transznemű heteroszexuális.


Ez ritkább a transzneműek között,ami nálad van.

Ami viszont pozitív,hogy a férfiak vonzanak,tehát szexuálisan most jó helyzetben vagy,rossz testben.


Amúgy ez az eset szerintem még mindig jobb,mert így operáció nélkül is élhetsz jó szexuális életet.


Amúgy inkább aktív vagy passzív férfi szerepében éreznéd jól magad?

2014. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha nem vagyok nőies,az sem baj.Nem kell minden nőnek nőiesnek lennie.

Vannak olyan pasik,akiknek tetszenek a keményebb csajok is.


Amúgy én gyerekkorban azt hittem magamról,hogy transznemű vagyok.Én fiú vagyok,de nem igazán érdekeltek a fiús dolgok,inkább lányokkal barátkoztam.

De idővel rájöttem,hogy én inkább meleg vagyok,mint transznemű.Vannak nőiesebb és férfiasabb dolgaim is.

Az,hogy nem felelek meg egy tipikus ideálnak az más kérdés.

Amúgy megjelenésre fiús vagyok,nem mondanák meg,hogy meleg vagyok azt sem.De csak a pasik tetszenek.

Nekem már jó így,jól érzem magam ebben a testeben,sportolok is rendszeresen,nem adnám oda a férfi testemet,így is tudok szexelni,pasikkal:)

Az,hogy belül minek definiálja magát az ember,szerintem tök8.A lélek szerintem amúgy is semleges nemű.Csak a társadalom túlzottan belénk beszéli,hogy egy nőnek,férfinek milyennek kell lennie.


Az ember,csak ember,vannak ilyen-olyan tulajdonságai.

Persze ettől még vannak olyan transzneműek akik teljesen nem érzik l magukat abban a testben amiben élnek.

De ezt neked kell tudnod,te érzed.

2014. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Én pl inkább szeretem a háztartási munkákat,mosogatás,mosás,takarítás.

Soha életemben nem vágtam még füvet sem,nem szeretek piszkos lenni.

Vásárolni szeretek.De szeretek mellette edzeni is,tetszik,hogy szép,izmos a testem:)Szeretek sok sportot is,mondjuk a focit pont nem.

Férfi vagyok,és ilyen vagyok.Meleg.

Apám meg heteró,de imádja a virágokat,anyám meg nem szereti őket,mégis heteró nő.


Ezer féle ember van.

2014. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha megfigyeled a legtöbb ember csak próbál vmi átlagot követni.


Olyat is olvastam már itt,hogy valaki azon aggódott ,hogy ha nem szereti a sört,akkor az nem férfias:d

Mert azt erőltetik rá az emberekre,hogy igyanak,mert az menő.


Vagy,hogy ha egy nő szereti a szexet,az ciki,vagy k-rva.


Az,hogy valaki női vagy férfi testbe születik csak egy olyan tulajdonság kb,mint a szemszín.

2014. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

Azért ne tévedjünk el ennyire, amiről ti beszéltek az még mindig egy betegség, ami kezelhető/gyógyítható, a gond az, hogy most az a divat, hogy ezt el kell fogadni és nyomják az ember arcába, hogy vállald fel hogy b uzi vagy, leszbikus vagy, miközben ez egy hormonális probléma.


[link]


[link]

2014. aug. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
azt, hogy ez probléma, azt már csak te írod, ugyanis akinek problímája van a homoszexualitással, az te vagy. de ezzel neked kell megküzdened. ne akard a te problémádat másra hárítani.
2014. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti egy idióta látens meleg!
2014. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
18,19, gondolom nem sikerült elolvasni a 2 cikket, vagy már csak dacból sem mertek rákattintani mi? Még a végén kiderülne, hogy igazam van :) Régen a földet is laposnak hitték, mégse volt az, attól hogy ti normálisnak hiszitek a bu ziságot még nem lesz az...
2014. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!