Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megundorodnál a barátnődtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megundorodnál a barátnődtől, ha elmondaná, hogy régebben megerőszakolták?

Figyelt kérdés
Nem lenne bűntudatod "úgy" gondolni rá? El szeretném mondani a barátomnak, de félek, hogy mit fog szólni. Nagyon szeret,sokat aggódik értem, ha nem veszem fel a telefont szinte betegesen félt, hogy nincs-e valami bajom. Még nem feküdtünk le, de nem is lennék még rá képes. Félek, ha elmondom megundorodik tőlem, még akkor is, ha ezt nem mondaná.
2014. aug. 10. 03:38
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Hülyeség bárkit is olyan dologért hibáztatni, amiről nem tehet. Inkább mellette állnék...
2014. aug. 10. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha emiatt megundorodik, akkor inkább menjen a fenébe.
2014. aug. 10. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha én lennék az ő helyében, biztos nem undorodnék, inkább támogatnálak :) Az ilyen dolgokat nem könnyű megemészteni.. tehát mindenben melletted lennék.
2014. aug. 10. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

komoly problémákat vetne fel az biztos.

az undor semmiképp nem jönne a képbe amúgy.

két dolog lenne lehetséges.

1.a történtek hatásra kőkemény,kompromisszumot nem ismerő csajszi lett,aki jár önvédelmi és küzdősport edzésekre, minden tőle telhetőt megtesz,hogy ilyesmi ne történhessen meg vele még egyszer,vagyis feldolgozta és fejlődik.

ez esetben a dolgot megérteném és támogatnám ahogy tudom.

2.még mindig az eset hatása alatt áll,maradandóan lelki sérült,aki akarva akaratlan engem is behúzna egy szomorú,megtört életbe,amibe valljuk be nem lenne éppen zökkenőmentes sem a párkapcsolat,sem a szexuális élet.

ebben az esetben sajnos én nem vállalnám.


ha a barátod ez a gondoskodó féltő fajta,mint amit írsz akkor elmondhatod neki.

2014. aug. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Mindenképpen mond el! Ha ezért elhagy, nem kár érte! Annyit is ér a srác!

Viszont ha tudja rólad, vélhetőleg még figyelmesebb, türelmesebb lesz.

2014. aug. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem fog megundorodni tőled, ne félj. Mond el neki, hogy mi történt régen (régebben) meg fogja érteni. Nem lesz semmi gond.


(Én nem undorodnék meg, eszembe se jutna ilyen.)

2014. aug. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Mennyi álszent válaszoló!

Jó, nyilván undort nem vált ki belőlem, de van ott elég probléma. Egy erőszak sem jön csak úgy magától! Ki lehet azt védeni, elkerülni, stb.

2016. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy is.
2017. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!