Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a párok akik nem ünneplik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a párok akik nem ünneplik, miért?

Figyelt kérdés

Itt is olvastam, illetve ismerősöm is van, akik úgy vannak a párkapcsolatukban, hogy úgy beszélték meg, hogy nem ünnepelnek évfordulókat, valentin napot stb. Illetve még karácsonyra sem ajándékozzák egymást.

Az a kérdésem, hogy miért? Anyagiak miatt? Mert nem is tíz meg százezres ajándékokról beszélek, de egy szép gesztus, csoki, virág, vacsi az jól esik, nem? :)



2014. aug. 11. 13:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem karácsonnyal és a valentin nappal ugyanaz a helyzet: elborzaszt, egyenesen gyomorforgatóan gusztustalan, hogy minden ünnepből csak hasznot akarnak húzni. Jézus születése a szeretete ünnepe, nem a minél nagyobb, minél drágább ajándékoké. Ráadásul a valentin nap csak egy amcsi ünnep. Maradjunk meg a magyar hagyományoknál, ha már magyarok vagyunk. Mi tavaly még a házassági évfordulónkat sem ünnepeltük meg. De az idén már majd kitalálok valamit rá.
2014. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Persze, bármelyik nap adhatsz ajándékot ha szívből jött de nem különlegesebb azaz egy nap, mikor teszem azt az első randitok volt?

A karácsony meg, én mondjuk mindig is szerettem a karácsonyt, és az ajándékokat is szívesen vettem vagy készítettem el.

Szerintem a hangulat más. De ezért voltam kíváncsi a ti véleményetekre, mert számomra meg ez a fajta felfogás a furcsa.

2014. aug. 11. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!