Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki érti ezt? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki érti ezt? Szerintetek mi lehet az igazság?

Figyelt kérdés
Kb. két éve olvastam a PUA-ról, akkoriban úgy beleéltem maga, hogy ez működhet, hogy tök pozitív, jókedélyű voltam, ahol csak jártam és tényleg mintha több lány megnézett volna, szemezett is volna velem. Aztán már elkezdtem csajokat is leszólítgatni, de valahogy nem azt kaptam, amit vártam, durva elutasítások, volt, hogy a lány csúnyán megbántott, rondának nevezett konkrétan. Aztán negatív lettem és már kedvem se volt leszólítgatni lányokat és azt vettem észre, mintha már nem is szemezne velem egy lány sem, mntha levegőnek néznének és nem is léteznék. Most azt nem értem, ha pozitívan se kellettem a lányoknak, akkor mégis miért szemeztek jobban velem?
2014. jún. 25. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
hahaha, ne mondd már h elhitted azt a maszlagot???
2014. jún. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mert jó kedélyű voltál. Gondolom megszólalásig hasonlítasz egy jó fej emberkére. :)
2014. jún. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mi az a PUA?
2014. jún. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!