Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 3 evvel ezelott tetszettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 3 evvel ezelott tetszettem egy pasinak, es probalkozott nalam, akkor most miert nem probalkozik, ha meg is szepultem?

Figyelt kérdés
Evekkel ezelott nem voltam a legszebb, probaltam ugyan jol kinezni, de nem volt tul sok ruham, magassarkum. Mostanra masok szerint megszepultem, jobban es csinosabban is oltozom, megis mar nem probalkozik nalam az a pasi, akinek anno tetszettem. O is meg van kinezetre valtozva, sokkal szebb lett az arca, meg van izmosodva.
2014. aug. 14. 10:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van csak én a másik oldalon vagyok, hidd el próbálkozik, csak próbáld észre.
2014. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
El tudom azt képzelni, hogy neki az egyediség jobban bejött, mint a mostani "megszépülés".
2014. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az emberek is változnak, ő már nem ugyan az a pasi aki 3-éve volt, ahogy Te sem vagy ugyanaz a lány...

A mentalitása és érzései is megváltozhattak, annyit tehetsz, hogy kérsz egy magyarázatot, hogy az ő szemszögéből mi változott..

2014. aug. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ronda voltam, ossze-vissza allt a hajam, tele voltam pattanassal, csunya volt az arcom...

Most, neha azt erzem, mintha nezve, de nem tudom.

2014. aug. 14. 11:00
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Neki akkor és az a nő kellett. Most már ez a nő nem.

Ennyi.


És van itt más is, ami sokkal ritkább, és kevesekre jellemző. A pasik többségének nincsen tartása, sok kifejezetten pitizik egy szexért, és ha kikosarazták utólag a lány bármikor megkaphatja.

Na most egy igazi férfi ezt nem csinálja. Van tartása. Nem pitizik a szexért, udvarol, és ha kikosarazzák záros határidőn belül "leírja" a lányt, akinek többé már esélye sincsen nála. Én "14 napos szabálynak" neveztem el. Én is alkalmaztam egyébként. Ha nemet mondott a lány én ként hetet vártam, hogy meggondolja magát. Ha nem, soha többé, már csak elvből sem lehet köztünk soha semmi, még csók sem. Férfi vagyok, vagy kellek vagy nem! Ha nem, akkor azt bukta, nem vagyok egy zokni, akit kedve szerint leakaszt a fogasról. Arra ott vannak a szexért pitiző kisfiúk :)


Kérdés, hogy ő is ilyen, vagy csak már elvesztette az érdeklődését, esetleg pont az a lány nem kell neki akivé lettél. Az biztos, hogy ha nem ilyen szabály szerint működik, akkor sok munkád lesz vele, hogy ismét felkeltsd az érdeklődését...

2014. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem így ment,hogy 3 éve szeretett,akkor ha te most meg bejelnted neki,hogy neked most tetszik,akkor most is tetszeni fogsz neki. Tudom én is magamon. Régebben szomszédomba voltam szerelmes,meg rajta járt az agyam állandóan,de mostmár annyira nem érdekel,hogy azt le se lehet írni. Kb. olyan mintha egy tök idegen akárki lenne az utcáról,és még nekem is furcsa elképzelni,hogy modnjuk 3 éve rajta agyaltam állandóan,meg hogy én lettem volna a legboldogabb,ha járunk mondjuk. Szóval változnak a dolgok!
2014. aug. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

5 ösnek igaza van ha akkor nem adtad magad oda akkor ugyvéli most se fogod ezért nem is próbálkozik

neked kell a lába közé nyulni ha akarsz vmit tőle

addig nem fog rád nézni

meg lehet van nője akit dugjonsutyiba

2014. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Most az a helyzet, hogy csomo pasi megnez, csomo pasi probal udvarolni nekem, csak pont o nem lep semmit.
2014. aug. 14. 11:08
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Lemondott rólad és kész. Meg valószínű rájött, hogy izmosabban sok szép csajt szerez magának. Lassúk be az izmos pasikat szeretik a csajok. Ha régen bejöttél neki akkor kellett volna lépned... Én se fogok nosztalgiázni. Ha megváltozom és jobban nézek ki mint régen akkor pláne nem. Szerintem ti külön utakon jártok mostmár.
2014. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor miert nez meg mindig?
2014. aug. 14. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!