Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 3 evvel ezelott tetszettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 3 evvel ezelott tetszettem egy pasinak, es probalkozott nalam, akkor most miert nem probalkozik, ha meg is szepultem?

Figyelt kérdés
Evekkel ezelott nem voltam a legszebb, probaltam ugyan jol kinezni, de nem volt tul sok ruham, magassarkum. Mostanra masok szerint megszepultem, jobban es csinosabban is oltozom, megis mar nem probalkozik nalam az a pasi, akinek anno tetszettem. O is meg van kinezetre valtozva, sokkal szebb lett az arca, meg van izmosodva.
2014. aug. 14. 10:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nézni csak egy dolog. Én is nézek egy nőt akibe fülig voltam szerelmes, de most meg utálom és jobb, ha nem áll velem szóba. Mégis nézem őt szerelem nélkül.

Persze nem ez van nálatok, de hogy értsd. Nézhet téged úgy is, ha nem akar tőled semmit se.

2014. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Talán mert amikor bármit megtett volna érted, elhajtottad?

Tudod, nem minden a külsőről szól ám.

2014. aug. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egyrészt mert van szeme és látja, hogy megcsinosodtál, más részt mert látja a változást, és próbálja felfogni mi változott..

Ha nem kérdezel rá legalább 1x nem is tudjuk meg, de az is jó lenne ha legalább Te megtudnád..

Beszélgess vele, ismerd meg újra, hogy tényleg ő az aki még mindig kell..

2014. aug. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Mas is kikosarazta, megis azokkal mai napig joban van.

En pedig soha nem mondtam neki nemet, amikor kozeledett felem, akkor mentem dolgomra, elmentem a baratnommel, viszont nem egyedul maradt, hanem egy kozos haverunkkal.

2014. aug. 14. 11:22
 15/16 anonim ***** válasza:
Választási út mindig van. Azt választottad anno. Menj oda hozzá most te és kezdeményezz. Ez amit tudsz tenni, ha megakarod hódítani.
2014. aug. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Noren1989 ***** válasza:
3 év az bitanghosszú idő, továbblépett, ennyi ;)
2014. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!