Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ellentétek tényleg vonzzák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ellentétek tényleg vonzzák egymást?

Figyelt kérdés

Csendes fiú-Beszédes lány

Beszédes fiú-Csendes lány

PL ha a fiú kicsit félénk,visszahúzódó van esélye a lánynál,és ugyanez fordítva?Működne egy ilyen kapcsolat?



2014. aug. 16. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Aztan azert hagy el mert nincs bennetek kozos.
2014. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze, hisz a csendes emberkék kettesben nem olyan csendesek ám :D a beszédes meg bátorítani fogja és jó felé fejlődik, szocializálodik a csendes
2014. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy "az ellentétek vonzzák egymást" egy pszichológiai tévhit, persze előfordul, hogy olykor működik, a gyakorlatban is láttam már ilyet, de az esetek többségében nem így van.

Barátkoztam valakivel, aki rendkívül pörgős és beszédes volt, kb. fél év után rendkívül irritálni kezdte, hogy én nem vagyok olyan mint ő, ez csak rosszabb volt, végén már a puszta jelenlétem (ha a közelében voltam) is idegesítette rendkívüli módon.

Persze gyakorlatban ismerek olyan házaspárt, akik hosszú ideje együtt vannak és a férfi rendkívül zárkózott, alig beszél, halk hangú...

2014. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez az egyik legnagyobb hülyeség, amit valaha hallottam. Ha két emberben semmi közös nincs, h működne már a kapcsolatuk? Szerintem sehogy, az ilyenek max qrótársak, nem egy pár.
2014. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy létezik ilyen. Természetesen közös pontnak is lennie kell, de ha van pár tulajdonság, amiben két véglet vagytok, akkor az idő múltával mindketten az arany középút fele fogtok közeledni, már ha működőképes a kapcsolat. F
2014. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kapcsolódó kérdések

Igaz az, hogy az ellentétek vonzzák egymást?

Ellentétek vonzák egymást?

Ellentétek vonzák egymást?

Az ellentétek vonzzák egymást?! Mit tegyek?

Lehetséges ez? Vajon az ellentétek tényleg vonzzák egymást?

Szerintetek igaz hogy az ellentétek vonzák egymást? (párkapcsolatban)

2014. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igaz.

Egyet értek azokkal, akik azt mondják, kell lennie közös pontnak, pontoknak. De már több mint egy éve nem bírjuk egymást elengedni "exemmel", igazából nem lehetne megmondani rólunk, hogy nem vagyunk együtt. Mindent ugyanúgy csinálunk, mint mikor együtt voltunk. És két véglet vagyunk. Ő a bulizós, laza, hangos gyerek, aki csábít, aki utál olvasni, pörög, imád melózni, szlengesen beszél,... Én az otthon ülősebb, könyvolvasós, sőt írós, csendesebb fél, aki hozzá képest maga az erkölcs és a modor :D Most már ott tartunk, hogy "mi miért beszélünk?" És annyi rá a válasz: mert szeretlek. Nagyon good ex-viszony -.- (külső tényezők miatt volt break up) Ééés ez előtt is mindig olyanokat fogtam ki, akik szöges ellentettjeim voltak...

2014. aug. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!