Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyikben hisztek inkabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyikben hisztek inkabb?

Figyelt kérdés

Az elso.. Hogy ha pl 18evesen(min en) ugy erzed megtalaltad az igazit aki csak jot ad neked es szeretitek egymast kolcsonosen,ossze is hazasodna veled,akkor ilyen fiatalon kitartani 1mellett es vele lenni orokre?

(persze ha vki negativ johet az h 10ev mulva megbanod v akkor hagy elstb....)

A masodik..

Ezt a kapcsolatot megsem komolyan venni hisz csak egyszer elunk es ha valami olyan helyzet adodik akkor pl massal lefekudni esetleg valami olyan akar veled osszejonni aki minden penzzel megfizetheto vagyadat kielegiti akkor o vele lenni.. Es kielni magad fiatalon.


Nos nalam az elso.de meg anyam is azt mondja minek.akarom magam fiatalon lekotni.

Velemenyek? L


2014. aug. 16. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyukád meg majd szerez neked férjet. Kire hallgatsz? Hallgass magadra. Ha te az első szeretnél lenni akkor legyél az.
2014. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

18/f vagyok.

Elsővel próbálkozok, de ha nem jön össze, akkor se bánnám meg, mert másban is megtalálható az igazi. Kiélni így is kiélem magam, bulizok rendesen, de nem fekszek össze senki mással. Nem kötöttem le magam, de ha jól megvagyok nem kell nekem senki más. Majd a házasság. Na az leköt.

2014. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő,nálam mind a lettő baromság.Én úgy vagyok hogy élek,de ha jön valaki az életemben akkor elkötelezem magam mellette és kész.
2014. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

figyelj, ha szereted akkor ameddig csak lehet legyél vele, lehet, hogy most még úgy tűnik, hogy minden jó meg boldogok vagytok de kitudja, hogy 1-2 év múlva mi lesz? lehet, hogy a párodnak jön majd más valaki....nem lehet tudni.

Én azt mondom, hogy a közeljövőbe ne tervezz házasságot és ilyen komoly dolgokat. Ameddig csak lehet legyél vele. ha a kapcsolatnak vége akkor menni kell tovább, van lehetőség, most lehet úgy látod, hogy Ő az igazi, de talán nem

legyen normális hosszú kapcsolatod, de szerintem se kéne magad még lekötni

de ha netán 5 év múlva is így vélekedsz, hogy neked Ő az igazi és még akkor is szeretitek egymást és együtt vagytok akkor....sok boldogságot :DD

2014. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1.


életre szóló kapcsolatot szeretnék és hiszem, hogy el is érhetem és el is fogom :)


21F

2014. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Bárcsak minden pasi így gondolná. :(((

Mondjuk mindegyik ezt mondja aztán csak üres szöveg.

Én az 1.-t szeretném, de egyszerűen képtelen vagyok bárkiben is megbízni. :S

2014. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves #6-os


sokan előadják, hogy a lányok bugyijába jussanak...nálam nem üres szöveg...nem akarok többet csalódni és boldog akarok lenni egy életen át! 7 év depresszióval mögöttem (kicsit erősebben reagáltam mint kellett volna) én teljesen komolyan gondolom :) de persze én is írhatok meg mondhatok amit akarok :) ez akkor lesz mind igaz ha leéltem az életem boldogan egy lány mellett :) remélem sikerül és azzal bizonyíthatom is az igazam :) hónapok óta olvasok párkapcsolati pszichológiát, hogy megtudjam ki mit hol ront el...ne fussak bele azokba a hibákba és ha mégis hogyan javítható meg egy kapcsolat...csak ehhez mind2 félnek akarnia kell...

2014. aug. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1-sőben hittem,meg is találtam,csakhogy a nő kisemizzett,és vitt mindent.Ha nem lenne anyám akkor az utcán lennék,ennyit az elsőről,a másidoknak is próbáltam élni,de érzelmek nélküli szex az egy kalap fos.Szóval kérdés?Csak hogy tisztában legyél a kérdezősdivel.
2014. aug. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!