Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikben hisztek jobban?

Figyelt kérdés

A minnél hamarabbi összeköltözés-->mert az ember együtt lakva ismeri meg igazán a párját!


vagy!


Minnél késöbb-->mert minnél jobban ismeritek egymást annál jobb lesz együtt élni!


Egy éve vagyok együtt a párommal..most tervezzük az összeköltözést..de sokak ugy gondolják, hogy ez még nagyon korai..Én pedig annak a híve vagyok "hogy együtt lakva ismeri meg a másik a párját"!már hamarabb is összeköltöztünk volna, csak akkor még nem volt rá lehetőség..


21/L & 21/F


2010. jún. 18. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
arany középút. egyébként szerintem 1 év után simán összeköltözhet az ember.
2010. jún. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem ez sok mindentől függ... Én a barátommal 1 hónap után költöztem össze, mert már előtte ismertem 5 éve. Szerintem egy év az már nem kevés. Nem tudom hogy laktál-e már valamelyik pároddal együtt, csak annyit szeretnék hogy készülj fel rá. Nekem ez már a második hogy együtt élek valakivel. Még nehezebb a második mint az első. Azt hiszed már semmin nem lepődsz meg... aztááán...:D A másik amitől igazán függ, hogy mennyire szeretnéd... ne hazudj magadnak... ezt szívből tanácsolom... nem tudom hogy minden más hogy függ ezzel össze, pl családi háttér, de csak akkor költözzetek össze, ha csakis azért mert ezt szeretnétek... nem azért, mert különböző külső tényezők befolyásolják a döntéseidet. Sok sikert! Sok boldogságot!
2010. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 év után már rendben van sztem =)
2010. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha van lehetőség rá, akkor egy év után nem korai szerintem, de ha valami mégse jó, akkor ne várjatok, költözzetek vissza a szülőkhöz, mielőtt odáig fajulna a helyzet, hogy szakítás a vége.
2010. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én két hét után költöztem össze a párommal, én is annak híve vagyok hogy lakva ismeri meg az ember a másikat. 2 éve vagyunk együtt és boldogok vagyunk, remélem hogy így is marad:) Az előző pasimmal 6 hónapig voltam együtt. 5 hónap után odaköltöztem hétköznapokra és egy hónapra rá szakítás lett belőle:S Szerintem nem korai egyáltalán!!
2010. jún. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez a mondás nagyon is igaz, hogy lakva ismeri meg az ember a másikat !!!! négy év után költöztem össze az exemmel és két hónap után pápá !

a párommal 4 hónap után költöztünk össze és 5 éve házasok vagyunk !

egy év már bőven elég , nem vagytok fiatalok, pont jó kor, hogy önállóak legyetek ! Két lehetőség lesz, vagy mégjobban összehoz titeket és boldogok lesztek, vagy nem fogjátok bírni egymást, de ha ez lesz, inkább most derüljön ki !

sok sikert !

2010. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én 21 évesen még nem költöznék össze senkivel.. :))
2010. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy itt az ideje, hogy eldőljön, hogy tudunk e együtt élni vagy sem..Ha ne adj isten nem tudunk, akkor inkább most legyen még vége, mint 2-3 év múlva...
2010. jún. 18. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!