Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha nincs rólam kép faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nincs rólam kép facebook-on?

Figyelt kérdés
A barátnőm már ezzel "szekál" hogy rakjak ki magamról profilképet,de én nem szeretnék.Akkor inkább küldök neki privátba egy képet magamról.Van valaki hasonló helyzetben?

2014. aug. 19. 20:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Detto. En is ilyen vagyok.
2014. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Lány vagyok, de szerinrem ez egyáltalán nem gáz. Ezen felesleges rágódni
2014. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%

én sem teszek mert virusos a face..ha még nem tudnátok..tele van virussal.

JAA és kémkednek..kém cég az egész.

2014. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%

First world problem

Egyébként azok nem szoktak kitenni ilyet, akiknek valami lelki gondja van, fél a negatív kritikától, vagy ezzel próbálja felhívni magára a figyelmet -ahogy most te is-

Minden esetre teljesen saját döntésed, hogy teszel-e

Ha meg barátnőd, tehát együtt vagytok, akkor azért egy közös képbe nem halsz bele sőt...illene

2014. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%

sztem azért egy sima kép (semmi extra főleg ne fürdőszobában fotózkodós, csücsörítős) szóval egy kép azért ajánlott.


Én kb félévente cserélem le, szóval nem vagyok nagy selfie-zős :D

2014. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nem gáz
2014. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Az gáz, hogy facebookozol. (vagy az, hogy én nem? Hhm)
2014. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Nyugodtan le lehet pontozni, attól még úgy van ahogy írtam

Az emberek többségének van kint egy vagy több profilképe, hogy a többi ember tudja ki ő

Akinek nincs az várja, hogy megkérdezzék, hogy miért nincs neki? Vagy szekálják, mert addig is foglalkoznak vele, plusz itt is, hogy itt írnak neki kérdésére választ, mert ne hogy már egy ember ne tudja, eldönteni hogy gáz-e ha nincs profilképe, mindenkinek szíve joga, ha valaki azt írja gáz, attól nem fog kirakni, és fordítva sem.


Lepontozás csak azért, mert nem neki adok igazat, hanem leírom azt ami egyértelmű, márpedig mikor kiír ide valaki egy kérdést, számíthat neki nem tetsző válaszra is

2014. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem facebookom sincs
2014. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nekem sincsm iuta megtudtam h virusos
2014. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!