Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha nincs rólam kép faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nincs rólam kép facebook-on?

Figyelt kérdés
A barátnőm már ezzel "szekál" hogy rakjak ki magamról profilképet,de én nem szeretnék.Akkor inkább küldök neki privátba egy képet magamról.Van valaki hasonló helyzetben?

2014. aug. 19. 20:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejelöl valaki akit lehet, hogy ismerek, csak nem ugrik be a feje, akkor jó, ha van róla kép. Én pont ezért állítom be egy-két képem nyilvánosra, mert nem szeretem, ha nem látszik valakinek jól az arca a képen, vagy ha nincs is neki képe.
2014. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
akinek nincs képe fb on az ne szoljon be én azt mondom
2014. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
rólam a neten is csak társkeresőn van :D de lassan ott se lesz...szerintem nem gáz...jobb mintha 1283618724581 facebook selfied lenne :D
2014. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Gáz, ha ninca facebookom?
2014. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de egy kép azért illene. Sokkal nagyobb bizalommal vagyok egy olyan ember felé, akinek van képe, amin fel lehet ismerni. Akinek nincs képe, annak sokkal kevesebb dolgot hiszek el és nem bízom benne (kivéve ha egyébként ismerem valahonnan).
2014. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
rólam sincs. nem gáz! 15l
2014. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 ksztella válasza:
Dehogy gáz,ahogy te érzed.Én se szeretek képeket feltenni magamról,csak ami megtetszik.Régen rengeteget töltöttem fel.Mostanában már inkább csoportképeket osztok meg,és néha rendes fotót.Mégis minek?Férfiak amúgy se olyan "selfie" félék (de utálom ezt a szót:D ) Szóval nem gáz :)
2014. aug. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!