Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivan ha örökre szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan ha örökre szerelmes leszek belé?

Figyelt kérdés
sehogy sem tudok elfelejteni egy fiút...már több mint egy éve szeretem és mindenki monja, hogy felejtsem el de nem megy:( mi lesz ha sohasem tudom? pedig lenne más aki nagyon kedves meg nem is néz ki rosszul, de annyira szeretem azt a másik fiút.

2014. aug. 20. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem is vol ilyen de elfog múlni idővel :)
2014. aug. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

de nem leszel, tényleg el fog múlni idővel

minél kevésbé ragaszkodsz hozzá, annál gyorsabban

2014. aug. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szintén így vagyok, csak egy helyett már vagy 4-5 éve. A tied is gondolom viszonzatlan, beteljesületlen szerelem, tehát igazán soha nem fogod elfelejteni, mert a képzeletben megmarad "tökéletesnek". Csökkenni fog, szerethetsz más pasit később, de ha meglátod Őt, valahol összefutsz majd Vele, esetleg váltotok is pár szót, akkor ugyanúgy megdobban majd a szíved és visszajönnek az érzések (legalább egy kis időre, ha utána megint nem látod).
2014. aug. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
régebben viszonzott volt csak nem lehetett semmi. de szerintem örökké szeretni fogom.
2014. aug. 20. 00:29
 5/9 anonim ***** válasza:

"csak nem lehetett semmi"

Akkor attól függetlenül beteljesületlen maradt, tehát megállja a helyét, amit írtam. És sajnálom, együtt érzek Veled.:)

2014. aug. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Olyan NINCS! Örökké semmi sem tart!
2014. aug. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hmm... vajon miért nem lehetett semmi? Korkülönbség esetleg? Vagy foglalt volt?
2014. aug. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 pink22 válasza:
100%

Én is jártam már így.. 3 évig nem tudtam elfelejteni. Minden napom róla szólt. Mikor totál nem érdemelte volna meg, mert egy k*csög volt...:DD

De amúgy.. Szerintem azért nem tudod elfelejteni, mert nem is akarod, mert a képzeletedben még úgy él, mintha tökéletes lenne..

Próbáltad már azt, hogy a rossz tulajdonságait felírtad egy listára. A jókat természetesen nem.. és akárhányszor eszedbe jut, csak olvasd át..

Nem hiszem, hogy örökké szeretni fogod, idővel halványul az emléke, lesz, hogy már csak hetente később havonta fogsz rá gondolni.. de ne próbáld szándékosan elfelejteni, mert akkor annál többet gondolsz rá.

Sok sikert:))

2014. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
na ezt majd megpróbálom, köszönöm:)és amúgy nem ilyenek miatt nem lehetett semmi, hanem a távolság...
2014. aug. 21. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!