Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek beleőrülni abba, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleőrülni abba, hogy kiderítsem érez e irántam valamit vagy sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok eldönteni hogy tetszem e neki vagy nem, érezhet e hasonlóan mint én vagy nem. Tudom vannak apró jelek amikből esetleg le lehetne szűrni és azok itt is megvannak, viszont néha meg már azt hiszem, hogy utál vagy zavarom. (mivel néha olyan apró jelzéseket küldd, mintha tetszenék neki, máskor meg szinte levegőnek néz vagy ilyesmi). Mit tehetnék? Lehet, csak szórakozásból teszi, hogy húzza az agyam? Az a gond, hogy nem kérdezhetem meg tőle mivel csak látásból ismerjük egymást, de már annyira kezdek ettől meghülyülni, mert ezeket a kétértelmű egyszer ilyen, egyszer olyan jeleket nem tudom hova tenni.

2014. aug. 20. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Az hogy látásból ismered, szerinrem ne akadályozzon. Ha ezen gobdolkodsz ennyi, szerintem simán megteheted. Kérdezz rá. :)
2014. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az apró jelekből lehet következtetni,de inkább lassan ismerkedjetek meg.
2014. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mik azok az apró jelek?
2014. aug. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát pl próbál a közelemben lenni, elég sokszor szemeztünk is hosszabb ideig, utánam szokott fordulni, meg mintha a közelemben zavarba lenne. ezek, bár aztán ki tudja hogy mit jelentenek ezek is
2014. aug. 20. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgess vele. Nem muszáj erről, csak ismerkedj össze vele. ;)
2014. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!