Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kezdek beleőrülni. Mit tegyek?

Kezdek beleőrülni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van 1lány aki nagyon tetszik. Ő 17 én pedig 18, de én idén érettségizem. Van kb 2 napom, hogy kezdjek valamit, de foggalmam sincs mit. Folyton az egyik barátnőjével lóg mindig ugyanazzal, de visszahúzódóbbnak tűnik. Annyira tetszik, hogy szinte minden pillanatban csak rá gondolok, de foggalmam sincs, hogy közeledhetnék felé. Tegnap színházba voltunk és úgy gondoltam, hogy ott majd, megpróbálok valamit, de sajnos nemvolt esélyem a darab után pedig nagyon gyorsan eltünt. Nemtom ráírjak-e FB-n egyből leesne neki sztem, hogy mivan, szerintem így is sejti, de nemtom mennyire lenne jó ötlet ha itt ráírnék és mondjuk megkérném, hogy iskola elött találkozzunk, hogy elmondhassam neki, vagy, hogy elhívjam valahova. Egyáltalán, hogy írhatnék rá? Aztán esetleg ha még bele is menne mit mondanék ott helybe? Biztos összeszarnám magam, mert még sose volt barátnőm, de mikor életemben 1x próbálkoztam akkor is visszautasítottak és ezt nemtudnám elviselni még1x, főleg tőle nem, mert tényleg cska rá gondolok. Lányok tudnátok valami tanácsot adni, ti mit szerttek ilyenkor? És, hogy ha visszautasítotok valakit, akkor azt elmondjátok másnak is? És mit éreztek olyankor 1 fiú iránt?

Minden segítséget előre köszönök.


2014. ápr. 14. 20:12
 1/2 Grim13 ***** válasza:
hát ne akard egyből rázúdítani azt hogy szerelmes vagy!!! hívd el valahova mert "tetszik" és ha a barátnőjét is hozza keríts egy havert aki addig lefoglalja, és igen valószínűleg sejti vagy fogja, de ez a cél csak az a lényeg hogy nem szabad azzal kezdeni hogy "szeretlek..."
2014. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Beszélgess vele. Nyugodtan írj rá fb-n, de legyen valami konkrét okod amiért írsz, hogy ha nem indul be a beszélgetés, le tudj lépni. Legyél segítőkész és néha bókolj, de ne feltűnően.
2014. ápr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!