Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a rendes lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a rendes lányokkal csesztek ki?

Figyelt kérdés
Soha sem kavartam senkivel, nem csókolóztam bulikban idegenekkel. Két barátom volt eddig, és mindkettőnek az lett a vége, hogy megcsaltak. Nem veszekedtem, egyszer sem emeltem fel a hangom, nem lógtam rajtuk, és mégis. Eleinte odavoltak értem, bókoltak, kedveskedtek. Az egyik egy buliban csalt meg, a másik a volt barátnőjével. Az a vicces, hogy utána visszajöttek hozzám, hogy bocsássak meg, engem szeretnek és a szokásos. Annyira nem tudok már bízni senkiben. Semmit nem ért,hogy mindig figyeltem rájuk, nem hisztiztem, tényleg igyekezem jó barátnő lenni. Hiába próbál velem ismerkedni rengeteg fiú, ha elmegyek bulizni is valaki mindig odajön, de elment az egésztől a kedvem, úgy érzem, sosem leszek elég jó.
2014. aug. 20. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te fogtál ki nem megfelelőeket...
2014. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg senkim sem volt....En jobban allok szerinted? 27/f
2014. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én pont rendes lányt keresek , aki nem az a bulizós kicsit éretebb. :)
2014. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fordítva is bőven van ugyanilyen tapasztalat általában a kedves emberekkel szúrnak ki, de ez nem nemfüggő
2014. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kegyetlen a sors keze.

ÉS ehhez hány éves is vagy?

2014. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is kérdezhetném azt, hogy "miért mindig a normális fiúkkal kell bunkónak lenni?"
2014. aug. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos sokszor a rendesebb fiúk helyett a fent leírt típust választjàk a lányok, aztán ez a vége. Ne bulikban ismerkedj.
2014. aug. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, előbb-utóbb fogsz olyannal is találkozni, aki nem él vissza a kedvességeddel.
2014. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as: Sajnos sokszor a magát rendesnek mondó srác ugyanolyan, mint a kérdésben leírt, csak valami miatt nem tud nőt szerezni magának.
2014. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!