Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találhatok meg valakit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatok meg valakit a szigetről ha a nevét sem tudom, de sok mást igen? 19/elkeseredett fesztiválozó L

Figyelt kérdés

Sejtelmem sincs kikhez fordulhatnék egy ilyen kérdéssel...

A szigeten szombaton elhagytuk egymast a barátnőmmel ...Nem sokkal később hollandokkal voltam akik közt volt egy sràc, aki annyira más volt mint az eddigi összes... Ugyan azt tanuljuk, ő is zenél, iszonyatosan jól néz ki ...

Rengeteget beszélgettünk, aztan 3 órán keresztűl smároltunk a sátrában, ő tobbet is szeretett vna, lévén hogy 27 eves, de elutasitottam, mert lehet az elso alkalomnak nem igy kene tortennie... utana elváltunk, mert megkellett keresnem a barátaimat, de semmi elérhetőséget nem cseréltünk (tudom buta voltam)



2014. aug. 20. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
gusztustalan ri bi
2014. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hirdess, neten,
2014. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy. Ez nem egy nyálas amerikai tucatfilm, hanem a való élet. Sajnos, ez van.
2014. aug. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne megkeresned egy holland szigetes fórumot, hátha nosztalgiából ez a srác is látogatja és oda írni. Szuper este lehetett ahogy így leírtad:) Azt esetleg tudod, hogy melyik egyetemen tanul?
2014. aug. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3 oras smarolas alatt, ket levegovetel kozott azert megkerdezhetted volna a nevet nem? :)
2014. aug. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

egyes: betegen itt fetrengek de te mosolyt tudtál csalni a arcomra. köszönöm ;)


kettes: még megfontolom de köszi :D


hármas: én is így vagyok ezzel, de a remény hal meg utoljára!


négyes: jó ötlet sztem. majd kipróbálom :D, amúgy nem tudom melyik egyetemre járt mert már több éve végzett :/


ötös: minden másról beszéltünk közben, csak a neveinkről nem :) mintha már régóra ismernénk egymást

2014. aug. 21. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegény srácnak húzod az agyát, 3 órát smároltok és nem kap semmit :DD
2014. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!