Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért segített, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért segített, hogy köszönjem meg neki?

Figyelt kérdés

van egy lány ,barátnőm volt,haverjaimmal voltam és ők nincsenek vele jóban,ezért lek*rvázták stb. én rájuk szóltam ,de a lány engem hibáztatott lehordott mindennek,megszégyenített mindenki előtt... ezt megmudta a volt barátom akinek az a lány a haverja, és össze veszett vele miattam,megvédett pedig mondtam neki hogy ne csinálja... hogy köszönjem meg neki hogy megvédett,és mellettem állt mikor nem mondtam neki semmit hogy védjen meg stb. hirtelen csak mikor lehordott az a csaj odajött és megvédett de nem tudom miért...

nem tudom hogy köszönhetném meg neki hogy mellettem állt akkor is amikor mindenki megutált.. segítenétek hogy köszönjem meg?:) miért segített?

köszi


2014. aug. 21. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
blowjob
2014. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sima emberbaráti lojalitás. Ha te fogsz szembekerülni másvalakivel, te is ugyan ezt megfogod tenni azzal, aki gyámolításra és védelemre szorul. Tanulj tőle:)
2014. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!