Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akarok senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok senkinek esélyt adni? Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Akárhány fiú szeretne velem ismerkedni, nem szívesen adok nekik esélyt, mert félek. Vagy vannak dolgok amik miatt kiábrándulok belőlük.. a túlzott bókolás és túlzottan közvetlen hangvétel például az elején. Ezekkel a dolgokkal teljesen elijesztenek... arról nem is beszélve, amikor olvadoznak tőlem vagy a külsőmtől. Nem azt mondom, hogy bunkó legyen, erről szó sincs, de szerintem el kell telnie egy bizonyos időtartamnak, amikor már máshogy viszonyulunk egymáshoz és nem kell rögtön ajtóstul a házba rontani. Kétségbe vagyok esve, létezik még olyan férfi, aki egyensúlyt tud tartani a dolgok között?

2013. szept. 28. 20:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
nyugiii,én ugyanilyen voltam kb 18-19 éves koromig! (most 22 vagyok és lány) aki nem lehetett az enyém,az kellett,aztán ha megtudtam hogy én is tetszem neki,már nem tetszett nekem :D mindig kiábrándultam,iszonyat szőrszálhasogató voltam. Aztán nemrég (1 éve) rámtalált a szerelem egy olyan fiú személyében,akire ha korábban azt mondta volna nekem valaki,hogy ő lesz a szerelmem,hát körberöhögtem volna. és láss csodát! felforgatta az életem,ő a mindenem. Érdemes volt kikosarazni a többi birkát és kivárni a megfelelőt. Veled is meg fog történni,hidd el nekem! ;) egyébként hány éves vagy?
2013. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással rólad egy padon üldögélő csontvázra asszociálok fölötte egy felirattal: waiting for the true love. Sok sikert a várakozáshoz!
2013. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

2es válaszoló,a te fejed felett meg tuti egy olyan felirat lebeg a didzsiben,hogy: keep calm and fuck everyone.

első voltam ;)

2013. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Tévedsz, ugyanis nem járok patkányok közé.
2013. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

4. gondolom te különb vagy mindenkinél :) -.-


egyébként, ha nem érted a kérdés lényegét, nem kell feleslegesen megszólalnod és köszi 1, 3 aranyos vagy :)

2013. szept. 28. 21:55
 6/27 anonim ***** válasza:
Különb, ezért is vagyok egyedi. Egyedi tulajdonságokkal, saját (nem tömeget követő) véleményalkotással, különleges érdeklődési körökkel egy kis különcködéssel, lázadással fűszerezve stb. A kérdésed pedig nagyon is értem, de majd egyszer lejjebb ereszted azt a bizonyos lécet, mert így csak egy önző, flegmázó, másokat lenéző, elviselhetetlen csitri maradsz.
2013. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

tudod te nem egyedi vagy... ma már az "egyedi" is egy stílus lett, és túl sok majom van, aki egyedinek képzeli magát, közben meg ugyanolyan tömegáru, mint a többiek, szóval ne nagyon szállj el magadtól a semmire :)


és abba ne menjünk bele, hogy én milyen "csitri" vagyok, mert szerintem semmit sem tudsz rólam, hála az égnek

2013. szept. 28. 22:27
 8/27 anonim ***** válasza:
Kialakíthatsz magadban a nézeteiddel egyfajta értékrendet, aztán majd koppansz harminc fölött, hogy mekkora állat voltál a lehetetlen igényeiddel, elvárásaiddal. Te nyilván mindent tudsz, ha csak úgy behajigálod az "elegyedietlenedésről" (szép szó lett belőle) szóló, tipikusan sztereotíp maszlagod. Ja és persze ti aztán sosem általánosítotok, mi? Logikai bukfenc... Miért ne mehetnénk bele az analizálásodba? Talán helytálló volt a feltételezésem? "Hála az égnek..." Tényleg hála, örülök, hogy a magadfajtáknak köszönhetően messziről kerülöm a hozzád hasonló mentalitású, üresen fröcsögő, öntörvényű egyedeket.
2013. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Kialakíthatsz magadban a nézeteiddel egyfajta értékrendet, aztán majd koppansz harminc fölött, hogy mekkora állat voltál a lehetetlen igényeiddel, elvárásaiddal. Te nyilván mindent tudsz, ha csak úgy behajigálod az "elegyedietlenedésről" (szép szó lett belőle) szóló, tipikusan sztereotíp maszlagod. Ja és persze ti aztán sosem általánosítotok, mi? Logikai bukfenc... Miért ne mehetnénk bele az analizálásodba? Talán helytálló volt a feltételezésem? "Hála az égnek..." Tényleg hála, örülök, hogy a magadfajtáknak köszönhetően messziről kerülöm a hozzád hasonló mentalitású, üresen fröcsögő, öntörvényű egyedeket.


Szerintem ezek a kis kommentek eléggé a te sanyarú sorsodról árulkodnak. Csak nem sokszor koppantál már? Ha nem vetted volna észre, itt értékrendről szó sem volt és arról sem, hogy mit tartok esetlegesen ideálnak, de te máris ezzel jöttél. Mindössze annyit írtam, hogy az olvadozásól és felesleges bókoktól a falra mászom. Szóval azért, mert ebben a kategóriában szűrök és egy műmájerrel nem állok le, az még nem azt jelenti, hogy egyedül fogok megöregedni. Vagy ha ez nálad azt jelenti, akkor ott komoly bajok vannak :)

És hiába csinálsz úgy mintha több lennél nálam, vagy akárki másnál, mert nem vagy több. Azt gondolod, hogy ez "megkímélem magam az ilyen emberektől" dumától több leszel? Hát nem... csak kevesebb, téged minősít.

2013. szept. 29. 00:17
 10/27 anonim ***** válasza:
Jaja, sanyarú, de még mennyire. Hajszál választ el a kötéltől és a pengétől. :'( Koppanás még sosem volt, az utolsó másodpercben fújtam a visszavonulót, így nem ért (akkora) meglepetés. Az olvadozást és a bókokat majd megtanulod értékelni is, de lehet már késő lesz. Egyébként is erős gyanúm, ha nem kapnád meg, akkor még azért sipákolnál (itt is). Nyuszika és a sapka esete. Nálad eleve hiányzik a kategorizálás fogalma, ugyanis egyetlen számodra tökéletes képet formáltál meg magadban, egy "etalont", és ahhoz méregeted a delikvenseket, akik véletlenül megugorják az egoizmusod fölé tartott lécet... Ki lennék, mi lennék? Több nálad? Több másnál? Aranyom, itt mindenki egy felhasználónév, te is, én is, mindenki, de ha te már ilyen "ki nem több a másiknál" féle elméleteket fejtegetsz, talán némileg hat a "regulám" és ez jó. Talán van esély, hogy kigyógyulj a mérhetetlen egódból, bár lehet túl optimista vagyok.
2013. szept. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!