Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor lesz elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor lesz elfogadott vagy miért nem bevett dolog az utcán szagolni zoknis lábat?

Figyelt kérdés
Szeretnék amikor megyek utcán és tetszik valaki megszagolni a zoknis-harisnyás lábait,talpát nagyon jó lenne, nem akarnék tőle mást, kulturáltan tenném semmi tolakodás, rámenőség, ha bevett dolog lenne ez amolyan elismerés lenne a hölgynek, hogy megszagolom a talpát. Sokaknak ez nagyon perverz dolog,de ez hozzátartozik az emberi vágyhoz,nem lesz baja a másiknak tőle, de biztos sokaknak ez nagy örömöt okozna, boldogabbá tenné a napját.

#lábszagolás #zoknis láb
2014. aug. 22. 19:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez mindenki számára gusztustalan, aki nem lábfétises.
2014. aug. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Gusztustalan, az nem ha nincs mód megfürödni szex előtt és testszagosan punci meg fütyi szagosan szexelni?
2014. aug. 22. 19:42
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Ennyi erővel mikor lesz bevett dolog megfogdosni a nők fenekét az utcán? Nem tolakodóan, csak odamegyek, ha tetszik és megmarkolom, mintegy elismerésképp a hölgynek....


Sőt..Mikor lesz bevett dolog, csak úgy odamenni és betenni neki, ha tetszik. Hiszen ezzel elismerem milyen jó nő!


Jólvagy ember? Gondolkodjál már !!!

2014. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes lenne ha az utcán szimatolod a zoknimat,négykézlábra állnál vagy ,hogy gondoltad?Mindenki röhögne mint az állat az biztos.
2014. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Megfogdosni ha bátor vagy megfogdoshatod most is, a szex más dolog, ez nem szex amit én kérdeztem. Nem szeretném az emberi kulturális színvonalat a kutyák szintjére levinni, nem erről van szó! Az utcán pl aki nem használ erős deót vagy semmilyent, annak érezni a testszagát, ami gáznak minősül, de nekem az is vonzó vagy hozzám hasonlónak.
2014. aug. 22. 19:51
 6/22 anonim ***** válasza:
37%
az ilyeneket, mint te, kérdező... na az ilyeneket kéne arccal a folyó felé fordulva lelőni!
2014. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem lesz elfogadott.... -.-
2014. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
6-os, ez a véleményed, de nem szégyellem most magam vagy pirulok el, az ember nem csak spirituális és társadalmi lény, hanem biológiai "fizikai" lény is, ebből adódóan az ilyen "perverz" szokások a biológiai egyénünkben természetes. Csak tisztába kellene ezzel lenni.
2014. aug. 22. 20:27
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Jah...Ennyi erővel a pedofilia is természetes .
2014. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

@mar-csa: Guggolva mert 4 kéz láb nem lenne kényelmes, olyan helyen ahol félre eső helyen, nem a legforgalmasabb gócpontoknál kellene ezt. Szerintem a hölgyek röhögő görcsöt kapnának eleitől kezdve, ami feldobná a napjait, nekem és aki szagolna, pedig örömteli lenne bónuszként járna 1 talpmasszírozás.

Szerintem a legtöbb ember ha leveti a zokniját megszagolja tusolás előtt, vagy kíváncsiságból, vagy mert megszokta.

Egyébként pl ha összejönnek egy szobába pl ahol cipő nélkül kell lenni, előfordul, hogy érezni egymás lábszaga, akkor az nem perverz? Biztos a legtöbb ember érezte más lábszagát, ez ellen gyakran nem lehet mit tenni, emberi tulajdonság, mint a testszag.

Egyébként tudok olyanokat, akik összejárnak szagolni, csaj lábát, direkt szagos lábbal van a csaj, amikor hazaér és a srác, srácok szagolják a talpát. Ilyen előfordul, a csajnak is izgató és a fiúnak is.


Utolsónak, a pedofília nem elfogadott és közel sem lehet egy lapon említeni ezzel. Sokkal súlyosabb és az tényleg aberrált, pszichopata szokás.

2014. aug. 23. 12:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!