Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek átbaszott? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek átbaszott? Vagy mi volt ez valójában?

Figyelt kérdés

van egy srác és állítólag bejöttem neki, ő is nekem. leadott pár jelet állandóan szólítgatott meg minden de soha nem mert odajönni hozzám. Valami történt..

most barátnője van .. leszarom már nem érdekel.. de mi értelme volt?


2010. jan. 15. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
és te viszonoztad a jeleket??? Csak mondom megkérdezem ha nem akkor magadra vess ha igen akkor meg a srác beszart és egy könnyebben megszerezhető csajt keresett magának ennyi. 18F
2010. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
viccesen fejezted ki magad, vagány lehetsz:D
2010. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

jaja fogjuk rá hogy igen..

beszari volt odajönni?? pff mitől félt??

namind1mostmár..

2010. jan. 15. 19:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha leszarnád és nem érdekelne, akkor nem tennéd fel a kérdést. Nekem az jön le ebből, hogy téged nagyon is érdekel még.


Válasz a későbbire: A fiuk nagy része fél a visszautasítástól.

2010. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó de szenvettem miatta csomót próbálok nem rá gondolni de basszus áááá:S miért ienek a pasik???:(
2010. jan. 15. 19:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Megvan rá az okuk...
2010. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

19:34 vagyok.

Ez nem átba**ás, egyszerűen nem mert lépni és lehet, hogy akivel most jár csaj az kezdeményezőbb típus, mint te.

2010. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

lehet hogy igazad van sőtt..igazad sajnos:(

de ha akart volna valamit mért nem jött oda csak a haverjai előtt volt nagymenő?? már a haverjai is tudtak rólam és nem is dedós már a gyerek(19).. pedig tök aranyos volt.. namind1..

2010. jan. 15. 19:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak azt vágják át, aki hagyja...tehetséges lehetsz.:-D
2010. jan. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!