Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök ettől a gyomoridegtő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök ettől a gyomoridegtől mióta elhagyott a barátom, annyira rossz, hogy komolyan nem bírom elviselni, létezik erre valamilyen gyógyszer? Hosszú távon bele fogok bolondulni.

Figyelt kérdés

Mintha forgatnának valamit a gyomromban, a torkomban is érzek egy "csomót" kikészülök tőle.

Enni, inni nem bírok, megy a hasam naponta 3x, sírógörcsöm van.

Valaki segítsen, mit tudok tenni? :(


2014. aug. 24. 13:26
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
én nem tudom ilyen egyszerűen felfogni ezt, majdnem 6 évig voltunk együtt, és ő volt a mindenem.
2014. aug. 24. 13:38
 12/23 anonim ***** válasza:
Menj el egy pszihológushoz.Tényleg segít túllenni ezen.Nem ciki,jobb mint hogyha évekig szenvedsz
2014. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nyilván nem ok nélkül lett vége.
2014. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Az én hibám volt,hogy vége lett és ezért is utálom magamat. Féltékeny, hisztis és birtokló voltam, aztán ezért kiszeretett belőlem.
2014. aug. 24. 13:42
 15/23 anonim ***** válasza:
5 Kifogod.Én is kibirtam és itt vagyok.
2014. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Tedd tul magad ezen, mert az életben vannak ettől sokkal tragikusabb dolgok is, menj el pszichiátriára, mert már ott bajok voltak, hogy ennyire lekorlátozodtál a párodra, csak akkor nem ért semmi krizis és nem buktál ki, most történt veled egy krizis és már össze is zuhansz. Minden az agyadban dől el, ha azon rágod magad, hogy ő volt a mindened, akkor persze hogy összezuhansz, inkább azon rágd magad, hogy legyen tovább és ne a multadon ábrándozzál.
2014. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Noblesse Oblige ***** válasza:

Az egy örült munka, hogy ismét egyedül önmagad legyél. A függés főleg az ilyen mértékű nem jó dolog. Most úgy vagy vele, mintha csak vele értél, éltél volna valamit.


De ez nem jó. Az az ember aki egyedül nem tud létezni, csak egy társnak így kiszolgáltatottság... az nem élet. Vissza kell nyerned magad fölött a kontrollt és megtanulnod újra élned! Önmagadért.

2014. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Gondold el,mi lenne ha tudnad h mas lanynak mondja h "szeretlek" ,mashoz bujik,massal tervezi a jovot,mast hiv eletemnek,stb,stb...
2014. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom újrakezdeni, nincs hozzám erőm és nem is fog menni, hiába próbálok pozitívan hozzá állni a dolgokhoz, fél óra és ugyanolyan sz*r
2014. aug. 24. 13:48
 20/23 A kérdező kommentje:

18

elgondoltam már ezerszer és ezzel nem lett jobb.

2014. aug. 24. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!