Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csaj szerelmes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj szerelmes lenne beléd és elmondaná de neked csak külsöre jönne be akkor mit tennél?

Figyelt kérdés

Mit mondanál neki?


UI: csak kiváncsiság ^^


2010. jan. 16. 01:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Adnék neki egy esélyt, hátha mégis bejön ha jobban megismerem :)

19F

2010. jan. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
16%
MEGDUGNÁM
2010. jan. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Jobban megismerném, barátkoznék vele, aztán még az is lehet hogy megtetszik belsőre is.
2010. jan. 16. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
sajnos engem akkor nem érdekelne abszolut,mert számomra csak a belsővel együtt nyerő csak.
2010. jan. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Összejönnék vele mert nekem először is a külső a fontos
2010. jan. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
45%

Én is összejönnék vele. Ha idegesítő, egy idő után úgyis vége lesz, ha nem, idővel beleszeretek. Nekem is a külső a legfontosabb, lesz*rom, pontozzatok le, ez van. :D


18F

2010. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

hát ha külsőre tetszik, biztos nem utasitanám el, ha szerelmet vallana. ennek hatására valsz megdobbanna már az én szivem is, nemszoktak csak ugy szerelmet vallani nekem, és ha még tetszik is, ha csak nagyonnagyon nem olyan akinek a viselkedése szöges ellentétben áll azzal amit eltudok fogadni, de sztem még akkoris, akkor lenne egy őrült lángolás 2 hónapon át, amig nem nézem a belsőt...

őszintén szeretnék átélni egy ilyen őrült semmire se jó kölcsönös lángolást még mielőtt az igazival egymásra akadnánk, de félek álom marad...

2010. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
lefeküdnék vele,talán még járnák is vele
2010. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Dugnám. Nem szép, de ezvan.
2010. jan. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Mivel aki úgy vall szerelmet nekem, hogy nem is ismer, még le se feküdtünk, az nem komplett, tehát nem számít.

Ha jól néz ki, megdugnám és ha jó lenne, akkor megint.

Aztán meg szenvednék vele, hogy hogy koptassam le, ha ráuntam... :) Jártam már így. :(

2010. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!