Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csaj szerelmes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj szerelmes lenne beléd és elmondaná de neked csak külsöre jönne be akkor mit tennél?

Figyelt kérdés

Mit mondanál neki?


UI: csak kiváncsiság ^^


2010. jan. 16. 01:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Az attól függ ,hogy milyen csaj.Ha nagyon régóta ismerem és tudom ,hogy gonosz hárpia aki mindenkiből csak a rosszat hozza ki akkor szépen elmagyaráznám neki ,hogy sajnos nem lehet belőle párkapcsolat ,de ha szeretné barátok lehetünk bármikor hívhat számíthat rám.

Hogyha egy aranyos ,de félénk csaj lenne akkor megmondanám neki ,hogy próbáljuk meg.

2010. jan. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Tipikus sz@r helyzet. Már nem nagyon lehet semmit tenni szerintem, mert akkor ott azonnal nem azt kapta, hogy te is őt, szóval már össze lehet törve szegény. Nem mintha tehetnél róla.

Vigasztalásból pedig nem szabad senkivel kezdeni, mert csak problémákat generálsz magadnak, ha tudod, hogy nem fogod viszont szeretni.

Mégis elmennél vele randizni: ő belelovallja magát, és kap még1 kosarat...

2010. jan. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én is adnék neki esélyt, és megpróbálnám jobban megismerni.

Ha pedig mégis reménytelennek bizonyulna, akkor elvinném egy festőhöz.

2010. jan. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!