Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú lány barátság? Létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú lány barátság? Létezik nem létezik? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mennyi igaz az, hogy egy fiú és egy lány ha sokat vannek együtt egyiküknek biztos kialakulnak az érzelmek?

Kort nemet írjatok.


2014. aug. 25. 21:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
sokan osszetevesztik a haversagot es a baratsagot. szoros, igazi baratsag nem lehet szerintem. haversag, jol elvagyunk, iszogatunk hulyulunk lehet siman, nekem is van par ilyen.
2014. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia!


7 éve van egy fiú barátom, aki egyben ő a legjobb barátom is. Minden nap beszélünk, ha meg kimarad egy kis idő, ugyanott tudjuk folytatni, mintha nem maradt volna ki egy perc sem. :) Hát, igazából nálunk 1 éve derült ki, hogy azóta szerelmes belém, mióta megismert, meg a 7 év alatt én is voltam belé, de úgy álltam hozzá (meg ő is, azért nem is mondta soha), hogy ezzel nem akarjuk elrontani a barátságunkat. Szóval megbeszéltük, hogy csak barátság, és ez azóta is így megy. Bár kicsit furcsa néha belegondolni, hogy "Vajon még mindig szeret?", miközben beszélgetünk.. Szóval szerintem van, de még sincs :D

L/19

2014. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!