Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Taszító ha evés után ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszító ha evés után ekkora hasam van? 18L

Figyelt kérdés

Alapból egy vékonyka(175cm és 57,5kg)lány vagyok,ilyen alkatot örököltem.Szeretek sokat enni,főleg ha a kedvencem a kaja de ez legjobban csak a hasamon látszik meg. Mondjuk a fenekem is formás, mellem kicsi(ez van) sportolok is amikor csak tudok de főleg evés után mindig ekkora a hasam. Mit gondoltok ez így sokat ront az összképen?

A képen normál állásban vagyok, ha behúzom a hasam vagy rászorítok persze sokkal jobb ... [link]


2014. aug. 26. 17:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszik :)


20/F

2014. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

En lany vagyok de szerintem nem, nekem is ilyen szokott lenn,meg alapbol is,

Jo lehet az alakod:)

2014. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem, ez még bőven nincs benn a taszító kategóriában.
2014. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:

Nem taszító még így sem, de ez is testtartás kérdése.


[link]

2014. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
nekem is pont ugyanez :D hát figyelj, ne lehet mit csinálni vele, én nem éreztem még sose taszítónak se gáznak :)
2014. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem annyira.
2014. aug. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Dugnám a hasad.
2014. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Hát köszi a válaszokat.

Másoknál nem figyeltem meg ezt, szinte alig látszik változás ha esznek valamit...de nekem mindig fura mert amúgy mindenem vékonyka.Szüleim is kezdenek piszkálgatni meg hülyéskedni vele hogy megint mennyire 'megtömtem magam.'

2014. aug. 26. 17:54
 9/25 anonim ***** válasza:
én csak azt vettem észre, hogy a melled az utolsón tűnik a legnagyobbnak
2014. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
:D egyiken se nagy de nem az volt a kérdés xD
2014. aug. 26. 18:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!