Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiatal lányok szemében...

A fiatal lányok szemében komolyan ennyire taszító dolog az ismerkedéstől, ha egy fiú testileg olyan mint egy 14 éves kisfiú?

Figyelt kérdés
Most mit tegyek, ha nem egy vén faszinak nézek ki, hanem megszívtam és mindenki kisfiúnak néz, mert olyan a magasságom, a tömegem meg a fejem, mint egy kisfiúnak. Alig találni olyan lányt, akinek ez bejön, mindenki inkább idősebbnek kinéző fiatal tini fiút akar, nem fordítottat.

2014. jún. 8. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Hány éves vagy?:D

Nem minden 14 éves fiú "kisfiú"....

2014. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is kisfiús testalkatom van és kisfiús arcom, de magas vagyok. Annyi a hatalmas titok, hogy a fiatalabb lányokra kell hajtani.


16 éves koromtól kezdve sosem volt gondom a csajozással, mert mindig az 1-2-3 évvel fiatalabb lányokra hajtottam és hajtok most is. Felejtsd el a veled egykorúakat és az idősebbeket, mert többségében nekik nem jössz be.


21/F

2014. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Változtass a mentalitásodon! Ha férfiként viselkedsz akként is fognak kezelni. Hülyén hangzik, de így van. Én 52 kg vagyok 172 centivel kölyökképpel, ugyanez volt a problémám mint neked. Az ilyen jellegű problémáim most szűntek meg, szimplán azzal, hogy úgy megyek oda egy lányhoz, hogy érezze ÉN tisztelem meg őt a közeledésemmel, és nem egy ítéletként várok a válaszára, hanem felajánlok egy lehetőséget, ha nem él vele az az ő hibája, egyszer még bánni fogja.


24F

2014. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Na figyelj, én 23 vagyok és nő, de mindeki 16nak néz és amiatt a velem egyidősek nem is kezelnek igazi nőként... szóval a pasiknak sem kell egy kislányosan kinéző csaj, úgyhogy a világ nem csak a te oldaladról néz ki elcseszettnek sajnos :/
2014. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!