Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem tudok a csajokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudok a csajokkal komolyabb dolgokról beszélni, akkor ne is erőltessem a járás dolgot? 22F

Figyelt kérdés

Ahol dolgozom vannak akikkel már jóban vagyok, csipkelődök velük, jött egy új lány akit kb 2 hete mindig sasolok ha látom hogy jön dolgozni, és mondjuk várja a műszak kezdést, mosolygott is rám, volt hogy integettem neki hülyeségből, és viszonozta.


Viszont egy kapcsolat kialakítása érdekében képtelen vagyok lépni, nem tudom mit mondjak neki, tehát ezért nem is merek senkivel sem barátságnál többet.


2014. aug. 27. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
dorbézóni szoktáe?
2014. aug. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sulek Péter ***** válasza:
Hali nekem az a véleményem egyenlőre ne erőltesd még :) próbálj meg beszélgetni a lányokkal vagy azzal a lánnyal akit kiszemeltál hobbiról vagy akármiről kérdezd meg milyen volt a hétvégéje :) ha már tudsz értelmesen beszélgetni hívd el kávézni vagy ha megtudod mit szeret hívd el oda pl korcsolyázni horgászni avgy amit szeretne éppen :) sok sikert és kitartást fog az menni :)
2014. aug. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sulek Péter ***** válasza:
2-es vagyok ha kérdésed van írj nyugodtan válaszolok bármire :) én is ilyen voltam de ki lehet nőni :) tényleg sok sikert helló szia :)
2014. aug. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!