Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Szerintetek jo az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Szerintetek jo az, ha egy lany perverz?

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 12:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

T. Veronika:

Mint mondtam, nem élik meg tudatosan hiányként, hiszen tudat alatt van :-P Csak akkor jönnek rá, hogy ez hiányzott nekik, amikor kezdik megtapasztalni.

Valóban nem az összes nőhöz volt közöm :-P ... Ez az én véleményem, az én tapasztalataim alapján, amit magamnak vontam le. A tapasztalatban benne van egy rakás nővel történt őszinte beszélgetés is, akikhez szexuálisan nem volt közöm, de nekik ezen a téren már reális hiányérzetük volt, vagy éppen a már felszabadítottak voltak - egykori prűdek ... Így jöttem rá, hogy fel lehet szabadítani mindegyiket és ez után szereztem gyakorlati tapasztalatokat is, amit persze nem kell reprezentatívnak elfogadni :-P

De összegezve a fenti tapasztalatok alapján a dolog genetikusan kódolt, ezért van ott minden nőben :-P :-D ... De ez az én véleményem, amit a témára reagálva megosztottam. Lehet vele vitatkozni, egy egészséges vitában, észérvekkel és gyakorlati tapasztalatokkal példázva, ha valakinek úgy van kedve ;-)

2014. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy a többséget illetően nincs igazad... És még azt is elfogadom, hogy olyan géniusz vagy, hogy a prűdekből is ki tudod ez hozni :D.


Csak azt mondom, hogy látatlanban ezt nem szabad minden nőre kivetíteni...


Mondjuk azt is aláírom, hogy nekem nőkkel ilyetén kapcsolatom egyáltalán nincs... prűdekkel meg pláne nem :D.


De beszélgetni én is szoktam... néha fordulnak hozzám itt is tanácsért, és hidd el, nagyon sokan egyáltalán nem élik meg hiányként az ilyesmit.

De azt is aláírom, egy ilyen beszélgetés nem ugyanaz, mint akkor te veszed őket kezelésbe! :P

2014. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

T. Veronika:

Nem vagyok géniusz :-P Hangsúlyozom, hogy ezt én nőktől tanultam meg, mégpedig nem szex közben, hanem őszinte beszélgetések, viták, véleménycserék közben! Tehát nekem ebben nincs semmi különleges tudásom ... Ti nők mutattátok ezt meg számomra :-P :-D

Persze egyébként lehet nem szabad minden nőre kivetíteni. Ugyan úgy, mint ahogy nem vetítheted ki minden emberre, hogy két lába van, mert van akinek nem :-P

2014. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Na látod. :))))
2014. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"Ti nők mutattátok ezt meg számomra :-P :-D "


Én ugyan nem :D :P.

2014. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

T. Veronika:

Általánosítottam ... Te is nő vagy ;-) ... És ha erről beszélgetnék Veled, te is a véleményem erősítenéd ... :-P Ezt meg én tudom :-D

2014. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

caM: kizárt... ebben a témában nem vagyok célcsoport. :D


Egyébként sem hinném, hogy bármi olyan perverziót ki tudnál hozni belőlem, amiről nem tudok :P :D.


De szerintem eléggé eltértünk az alap kérdéstől, ne offoljunk tovább! :)

2014. aug. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

T. Veronika:

Mert te már felszabadultál ;-)

2014. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
caM: sose voltam prűd :P :D.
2014. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
F28 igen szeretem
2020. júl. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!