Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Szerintetek jo az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Szerintetek jo az, ha egy lany perverz?

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 12:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
11%

T. Veronika:

A gyk-s társaság 90%-a nincs tisztában a perverz jelentésével :-P ... Itt már perverz az a nő, aki szeret szexelni :-D


De egyébként elárulom: minden nő perverz, mindegyiknek vannak a(z) (igazi) perverzitás kategóriába tartozó vágyaik, legtöbbször a férfiakat is túlszárnyalják. Az más kérdés, hogy ki meri közülük felvállalni és megélni :-P ... De egy ügyes férfi fel tudja szabadítani őket ;-)

2014. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
64%

caM, ezzel tisztában vagyok... csak azért szoktam kiírni, hogy eloszlassak pár homályt... :)


A többiben meg nincs igazad....


Hidd el, nagyon sok nő van, akinek nincsenek perverz vágyai, csak azokról nem tudsz, mivel ők nem a te ágyadban kötnek ki. :D


Tudod, a zsák mindig megtalálja a foltját. ;)

2014. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%

T. Veronika:

Ezen jól el fogunk vitatkozni :-P ... Van mindegyiknek, csak valahol ezek a vágyak el vannak zárva mélyen. (Kinél milyen mélyen :-P) De vannak ... és meg lehet találni annak a zárnak a kulcsát ;-)

2014. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem meg nem...

Vannak az olyanok, akik valami oknál fogva prűdek, és már az orált is gusztustalannak tartják... és csak több hónap után fekszenek le a párjukkal...

Na meg akik csak melltartóban, és sötétben... meg csak misszionáriusban...


Kíváncsi lennék, belőlük milyen perverziót tudnál kihozni... :D


Tehát nem az egészséges szexualitású nőkről beszélünk most.


Ha jól tudom, nálad az első randin szex, különben nincs kapcsolat... Tehát a fenti kategóriával szerintem nem sűrűn találkozol. Neked csak a nyitottabb csoportból vannak tapasztalataid. ;)

2014. aug. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Akkor majd mas ertelemben teszem fel a kerdest: elonynek vagy hatranynak szamit??? Mert ezzel nem vagyok tisztaban! :/
2014. aug. 29. 12:49
 16/30 anonim ***** válasza:
#15: ez attól függ, milyen perverzióról van szó, mint írtam. Ha csak a nyitottságot, pajzánságot érted ez alatt, az egyértelműen előny. Ha egy enyhe bdsm hajlamról van szó, még akár az is előny. De egy igazi domina pl. nem minden férfinál indul előnyben, sok esetben hátrány. Ahogy a pisi-kaki szexhez is meg kell találni a megfelelő partnert, mert nem mind vevő rá.
2014. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

T. Veronika:

Van nekem sok "területről" tapasztalatom ;-) Az hogy az elmúlt pár éveben tudom a "célcsoportom", nem azt jelenti, hogy előtte ne tapasztaltam volna mást is :-P

Az általad leírt típusból lehet a legbrutálisabbakat kihozni :-D :-P :-D Hiszen a prűdségük miatt komoly hiányérzetet élnek meg. Tudatlanul teljesen, tehát ez számukra nem realizálódott hiányérzet, csak amikor elkezdenek tapasztalni akkor tör ki belőlük ... és akkor általában a paci túloldalára is átesnek ;-) :-D


De persze van aki leéli az életét az általad leírt módon és soha nem szabadul fel ... De ez nem jelenti azt, hogy nincs ott benne ... csak azt, hogy nem szabadították fel ... ritka eset, hogy ez magától menne ...

2014. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! :D
2014. aug. 29. 12:56
 19/30 anonim ***** válasza:

És miből gondolod, hogy az összes nő hiányként éli ezt meg? és akinek egyáltalán nem hiányzik?


Szerintem azt bátran kijelenthetjük, hogy nem volt a világ minden nőjével szexuális kapcsolatod.


Ismerve a mentalitásodat (mondjuk csak azt, ami a válaszaidból lejön...), szerintem túl sok igazán prűd nő nem fordult meg az ágyadban... az, hogy egykoron néhány igen, azt azért még nem nevezhetjük reprezentatív példának. ;)


És most nem az álprüdériáról, vagy a szégyenlősségről beszélek.

2014. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
60%

"De persze van aki leéli az életét az általad leírt módon és soha nem szabadul fel ... De ez nem jelenti azt, hogy nincs ott benne ... csak azt, hogy nem szabadították fel ... ritka eset, hogy ez magától menne ..."


Ez idáig rendben... de miből gondolod, hogy bennük is bennük van... lehet, csak azért nem szabadították fel, mert nincs bennük mit felszabadítani. ;)

2014. aug. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!