Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti ezt hogy csináljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti ezt hogy csináljátok mennyi idő?

Figyelt kérdés

mennyi idő alatt készültük el fürdéssel együtt illetve olyankor mit csináltok?

én letusolok tusfürdő sampon balzsam aztán testápoló ez kb fél óra aztán hajszárítás 15-20 perc majd kivasalom a hajam az olyan 20 perc gyorsan felteszek egy sminket 15 perc max


Ti miket csináltok? Mennyi idő és borotváljátok a feneketek? mármint ott belül ha nem nagyon szőrös? (szerintem az nem szép ha szőrös és érdekel)


18/L kort is írjatok köszi :)


2014. aug. 29. 13:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Zuhany 10 perc, intim borotválással együtt (fenék is :-P). Arcom nem borotválom, csak géppel vágom, kb. 5 perc (hetente 1-2 alkalom). Hajmosás +10 perc, mert hosszú hajam van (hosszabb, mint sok lánynak :-D), szárítani nem szoktam, úgy szeretem ha magától szárad. Fogmosás 3-5 perc, alaposan szoktam (sok kávé, dohányzás).
2014. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Semmivel sem nehezebb mint egy simát szerintem, sosem fékcsíkos a gatyám ha erre gondolsz! :D
2014. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!