Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek bejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek bejött az internetes társkereső?

Figyelt kérdés

már több éve regisztráltam több helyre is, sok üzenetet küldtem, de válaszra sem méltattak, volt olyan is aki el se olvasta az üzenetemet, már törölte is. Nem vagyok ronda, segítőkész udvarias vagyok, de eddig semmi nem jött össze.

22/f


2014. aug. 29. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok mint te:S 23f
2014. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Álltalába a félnek a személyes találkozástol..

De egyszer sikerült :)


18f

2014. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Üdv a pokolban. 27/F
2014. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam már szórakozóhelyen is, de kb levegőnek néz mindenki. Ismerősök között meg a szokásos kifogások
2014. aug. 29. 13:52
 5/11 MolotovPunk ***** válasza:

Egyszer kétszer bejött.Legutóbbi barátnőmet ott ismertem meg.Másfél évig jártunk is.Néhány hónapja mentünk szét.

Viszont kb 80%ban selejtek vannak rajta...

Úgy értem,hogy mára már a társkeresők nagy része viccé vált.Majomparádé,ami ott zajlik.

Tele van olyan emberekkel,akik nem is igazán akarnak kapcsolatot.Vagy csak szimplán flegmák és a tökéletest akarják...

Azt leszámítva,hogy volt pár sikerélményem olyan oldalakon,attól függetlenül utálom a netes társkeresést.

Felgyorsult a világ,nehéz is normális társat találni manapság.

(Én viszont jelenleg örülök annak,hogy szingli vagyok.)


Egyébként gondolj csak abba bele,hogy egy csajra hányan kattintanak egy nap és egy férfire mennyien.A nők ott is jobban tudnak válogatni...Kantöbblet van az ilyen oldalakon is.A nők pedig ezt ki is használják rendesen.

2014. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
volt egyszer hogy beszélgettem egy lánnyal, azt mondta nem áll készen a párkapcsolatra, aztán szóba került a netes társkeresés, azt mondta hogy ő is regisztrálva van, de csak poénból. Jó szar poén, de lehet, hogy csak nekem rossz a humorérzékem
2014. aug. 29. 13:55
 7/11 Jázi :) ***** válasza:

Soha nem néztem még meg egy társkereső oldalt se. De szerintem ez már olyan erőltetettnek hathat vagy nem is tudom. Bennem felmerülne,hogy miért nem talál az életben társat aki ott van? Biztos van jó magyarázat de nekem az ilyen nem szimpatikus.

Ettől függetlenül a neten is ráakadhatsz olyanokra akikre kell. :)

Nem kerestem soha semmilyen kapcsolatot a neten de így is van még erről az oldalról is jó ismerősöm és barátom is. :)

2014. aug. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz mert kevesen bíznak meg olyan emberekben akiket még sosem láttak. Én egy olyan 2 hónapja regisztráltam Badoora mert kíváncsi voltam milyen lehet. Nagyon sokan írtak és a legtöbb erőszakos perverz volt. Ezek után már a leveleim nagy részét meg se mertem nyitni mert féltem, hogy megint megtalál valami bolond. (Úgyhogy ne vedd magadra csak sok a rossz tapasztalat ilyen oldalakon) Aztán egyik nap unatkoztam és minden egyes üzenetet megnyitottam és a normálisakra válaszoltam. Volt egy srác akivel megtaláltam a közős hangot és mikor küldött magáról képet ahogy egy szórakozóhelyen van a barátaival akkor esett le, hogy én egyszer lattam őt annál a szórakozóhelynél de nem beszéltünk csak már ott kinéztem magamnak. Hihetetlen volt, hogy pont ő talált rám. Így tudtam, hogy nem kamu es egyébként is minden este skypeoltunk majd találkoztunk egy hét ismerkedés után majd pár randi után összejöttünk. :) Nekem bejött a netes ismerkedés pedig nem is szmámítottam arra, hogy fogok valakit találni pláne nem olyat akit egyszer láttam életemben pár pillanatra.

Vannak csodák ez is az volt. :) Akkor szokott jönni valaki szuper amikor nem számítasz rá úgyhogy azt tanácsolom, hogy ne görcsölj rá mert akkor csak türelmetlenebb leszel és magadnak ártasz. :/

Sok sikert! :)

2014. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak :-P

Éveken keresztül társkeresőztem neten, időszakonként más céllal. Volt, hogy csak alkalmi partnert kerestem - nem titkoltan! - és volt, hogy komolyban is benne lettem volna. Bejött mindkét esetben. A 2. és 3. leghosszabb kapcsolatom is netes ismerkedésből lett, alkalmiak pedig tucatszámra.


Ez mellett természetesen élőben is ismerkedtem. A net csak egy plusz csatorna, egy újabb hely, ahol lehet. Úgy kell tekinteni rá, mint bármilyen közösségi, vagy nyilvános helyre, ahol lehetőség van ismerkedni.

Nekem az a véleményem, hogy semmi baj nincs a netes társkereséssel, csak meg kell tanulni használni - amit kevesen tudnak. Értelmezni az adatlapokat, normálisan írni, stb. Mint amikor élőben odalépsz valakihez, akkor sem mindegy, hogy hogy adod elő magad, mit mondasz.

2014. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem is bejött,3 kapcsolatom volt netről,a 3. még mindig tart :)
2014. aug. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!