Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bántanak meg szidnak ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántanak meg szidnak ezért?

Figyelt kérdés

Elhagytam a barátomat egy másik fiúért, mert beleszerettem. A szakítás után kb 1 hónap múlva jöttünk össze és előtte semmi nem történt köztünk. A srác nem a hosszú kapcsolatairól volt híres és elég sok lánynak bejön. Most már több mint fél éve együtt vagyunk, de még mindig kapom az oltásokat, hogy ekkora meg akkora rib.nc vagyok meg hogy azért jöttem vele össze, hogy villogjak, hogy milyen jó pasim van, aki idősebb is (5 év van köztünk.


Mindig mondja, hogy ne foglalkozzak ezekkel, de annyira bánt és nem tudom, hogy hogyan léphetnék túl ezen..


2014. aug. 29. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Ne vedd sértésnek de valószínűleg elvakít a szerelem és tényleg ribizli vagy (:
2014. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szard le ívesen, mert még a szar is le van szarva
2014. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindig lesznek utálatos kisköcs.ögök. Igaza van a pasidnak, nem kell figyelni rájuk.

17/l

2014. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%

*A szakítás után kb 1 hónap múlva jöttünk össze és előtte semmi nem történt köztünk.


Ha alapot adsz a hazudozásoddal, akkor mit csodálkozol?:D


Ki az a marha aki ezt a szöveget szerinted beveszi?

2014. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a barátodat elhagytad egy másik fiúért, akkor nem igazán szeretted!

Azzal, hogy ri....coznak, nem értek egyet, mert azt írtad nem csaltad meg!

A Te életed, a Te döntéseid!

2014. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz az irigykedő nőutáló, csalódott kan kommentekkel. Normális lány vagy én elhiszem amit írsz. Névtelenül értelme nem lenne hazudnod. Egy hónap az bőven elég idő, ismerk jó pár olyat aki még akkor összejön amikor még együtt van a barátjával. A szerelem ilyen, nem tudsz mit kezdeni vele. Tényleg ne foglalkoz velük, nem tetszhet mindenkinek amit csinálsz. Vannak emberek (embertípusok ) akik annál jobban utálnak minnél sikeresebb, gazdagabb, szebb vagy, jobb a munkádban vagy szebb barátnőd/ pasid van - tapasztalat -. Ezekkel nem kell foglalkozni az irigység elég rossz érzés, elég bünti ez nekik.

26/F

2014. aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!