Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nős férfi azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nős férfi azt mondja, hogy otthon nincs szex, mennyi az esélye, hogy ez igaz is?

Figyelt kérdés

Láthatóan szenved, hétről hétre rosszabb a hangulata.

A környezete is utalgatott már olyasmire, hogy nem értik, hogy emberek miért maradnak még évekig egy működésképtelen házasságban.


2014. szept. 1. 11:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

melyik pasi dicsekedne ??? nem dicsekvés hanem panaszkodás volt a részéről

és igen sok olyan kapcsolt van ahol pl a gyerek miatt van együtt a pár egyébként meg nem

nekik kell a szerető !

2014. szept. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
9. jé, tényleg. ilyen formán még nem is gondoltam erre. mert nem csak nekem mondja, hanem már szinte viccet is csinál belőle egy ismerős büfésnénivel.
2014. szept. 1. 11:30
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy az esélye, hogy így is van.

2+ gyerek után szerintem ez sajnos sokszor előfordul.

Nálunk is. Bár én nem mondom... Mármint hogy élőben nem beszélek róla.

2014. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

9 A pasik szretik magukat sajnáltatni, mert a nőben ezzel az előadással megindítják a pátyolgató érzelmeket. abban a pillanatban ha észreveszik, hogy az áldozatt harapott rá, akkor még szinezik is a történetet. Szegény áldozatuink, meg omlik a pasi karjába, hogy majd ő megfogja szeretgetni, szegény elhanyagolt egyedet:D


A pasik is tudnak ám rafkósak lenni:D

2014. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha láthatóan befordult, akkor akár igazat is mondhat...


De az is tény, hogy sok férfi szeret ezzel csajozni...

2014. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Vagy igaz, vagy nem.


Elég sok szerető szembesült már azzal, hogy a pasija "nincs már szex" típusú házasságában azért rejtélyes módon megfogant egy második vagy egy harmadik gyerek.

2014. szept. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Persze ez a szeretőt kereső házas pasik 2. legnépszerűbb szövege, az első a már külön vannak az asszonnyal csak a gyerek/gyerekek miatt vannak egy fedél alatt. Szenvedni 1000+1 oka lehet. Nem kell mindent elsőre elhinni, bár én úgy látom kérdező el akarod hinni. Ingoványos talajra tévedtél.
2014. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17# Ez az!!Pontosan így van ez:)
2014. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!