Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, miért baj az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, miért baj az, ha egy 35 éves férfi otthon lakik?

Figyelt kérdés

Félre értés,ne legyen nem vagyok egy lusta ingyenélő munkanélküli alak ,van munkám adok is haza mindig pénzt,de havi nettó 95 e -ből nem tudok lakást venni, hitelt pedig nem akarok felvenni.

A kérdésem az lenne ,hogy titeket nőket zavarna ha párotok otthon lakna ennyi idősen még?



2014. jan. 7. 11:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 A kérdező kommentje:
A szüleimnél élek(ezt értettem az otthon lakás alatt)
2014. jan. 7. 11:04
 2/81 anonim ***** válasza:
44%
Azért ez 35 évesen elég kemény...
2014. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
40%
pedig lassan fel kéne már nőni! tényleg nehéz helyzet elköltözni, de lassan önnálósodnod kéne! pl ha haza viszel egy lányt, akkor megkéred, hogy halkan nyögjön, beszéljen este? vagy nem mehet oda a lakásban ahova akar mert a szüleiddel találkozik első alkalommal!? nagyon cikis tud ez lenni! Ez kamasz, tini szerelemben ideális!
2014. jan. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
34%
engem tuti, hogy zavarna. 35 évesen? ez most komoly?? tudod a válság nem most kezdődött, ezzel ne takarózz, eddig mit csináltál, mire herdáltad el a pénzed??
2014. jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
88%

Én még messze vagyok a 35-től, de én sem tervezem hogy elköltözöm, ha nincs rá valami baromira nyomós okom...

5 szobás kertes házba lakom, édesanyámmal. Nem azért rakattuk rendbe a házat, hogy aztán elmenjek egy 2 szobás garzonba :D

2014. jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem nem azzal lenne bajuk a lányoknak, hogy nem tudsz lakást venni, hanem, hogy nem tudsz elszakadni érzelmileg a szüleidtől. Mert itt nem másról van szó. Én 32 vagyok, de inkább a hídalatt laknék, minthogy visszaköltözzek a szüleimhez.

Menj albérletbe.

2014. jan. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
78%

a noket azert zavarja, mert a fentiek alapjan te nem vagy onallo, sem penzugyileg, sem sehogy maskepp. csaladot is ugy alapitanal, hogy a szuleidnel laknatok?


Ha 25 evesen laknal a szuleiddel, meg ertheto lenne, de igy 35 evesen, apu-anyu lakasaban lakva, minimalberen tengodve a nok szemeben egy nulla vagy.

2014. jan. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
41%
nem kell lakást venni! bérelni is lehet! kevesebbet keresek mint te, fiatalabb is vagyok, és mégis albiba élek.
2014. jan. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 A kérdező kommentje:
Köszönöm erről van szó, abszolút nem herdáltam el a pénzem tudnék venni egy egyszobás panel garzont,de a mostani ház után ahol lakok az egy börtön lenne a számomra.
2014. jan. 7. 11:10
 10/81 anonim ***** válasza:
38%
ez most komoly? akkor te csak önmagaddal foglalkozol! kényelmesen el vagy otthon, és kész. erről van szó! Ha szülő lennék és a 35 éves gyerekem még otthon élne, szégyenkeznék...
2014. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!