Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy tetszem? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy tetszem? És hogyan adhatnám tudtára?

Figyelt kérdés

Hali!

Van egy fiú..már tavaly is nagyon tetszett..igaz néha bunkózik néha meg jó fej :D :) Általában mindig olyanokat mond amitől mosolygok :D (persze lehet ,hogy csak bemesélem de azért visszagondolva tényleg) Szóval úgy érzem bejövök neki. Csak mégsem vagyok biztos magamban.. Hogyan tudnék kisebb apró jeleket adni neki? Általában mikor beszélünk egymás szemébe nézünk és ahw *-* :D Bele néz a szemembe és olyan..egy érzés leírhatatlan. :)De általában ha a közelemben van is ez az érzés kavarog bennem.


2014. szept. 1. 15:33
 1/4 Zsömii válasza:

Azt gondolom,ha egy fiúnak tényleg bejössz akkor ő közeledik feléd, ír neked stb... De ha mégsincs így és neked nagyon bejön írj rá face-n,hogy mizu vagy pl. a barátaiddal elmentek valahova hívd el őt is.

Honnan ismeriset egymást amúgy? Hány évesek vagytok? :)

2014. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14 és osztálytársak vagyunk :) hát..igazából én ma pl hozzá sem szóltam :$ ő szólított meg mindig. Elég közel van a padunk így mindig dumálunk szinte minden szünetben. :)
2014. szept. 1. 15:55
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a legjobb egyébként az egészben ,hogy az egyik "barátnőm" szinte nyilvánosan nyomul rá :D akkor is nyomult mikor volt barátnője :D :') és én nem akarok ilyennek tűnni :/
2014. szept. 1. 16:04
 4/4 Zsömii válasza:
hát akkor ő valóban csak "barátnő" :) Szerintem hagyd,hogy történjenek a dolgok. Ha akar tőled valamit lépni fog ez 100%
2014. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!