Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vagyok oda a mai napig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok oda a mai napig erte ha itt van helyette egy masik pasi?

Figyelt kérdés

Szerintem annyira megfogott benne valami vagy szerelmes lettem hogy lassan egy eve de nem felejtettem el nem tudtam...viszont akivel most kavarok nem tervezek komolyat olyan potlek..aj mit tegyek

Igazsagszerint o nem szerelmes csak vonzodik hozzam

Annak orulnek ha a regi pasi ujra kezdené velem


2014. szept. 1. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi történt a régi pasival?
2014. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy együttműködő akkor miért várod el hogy segítsünk?
2014. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elvileg nem erzett semmit irantam es nem jottunk ossze de mindig ez ...ez a 4.hogy igy van vege mostanaban

A regi pasirol irtam ezt,illetve szokott neha irni ha van ideje eszebe jutok

2014. szept. 1. 17:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem jöttetek össze és nem érzett irántad semmit akkor mit akarsz újrakezdeni?
2014. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!